نوشته شده توسط : نت ویر

كاشت مو در خانم ها نيز انجام مي شود گر چه نوع كاشت مو و نتيجه آن در بانوان اندكي با آقايان متفاوت مي باشد .

نوع كار و روش ها در آقايان و خانم ها تفاوت زيادي ندارد و برداشت و كاشت مو به يكي از سه روش اصلي fut يا fit  ويا روش تركيبي انجام مي شود .

مشكل اصلي در خانمها كوتاه كردن موها مي باشد . به دليل افت كيفيت كاشت مو اگر منطقه كاشت كوتاه نشود ، طبق قانون كلي ما هميشه منطقه اي كه احتياج به كاشت دارد را با ماشين شماره يك كوتاه مي كنيم . در مورد كوتاه كردن پشت سر اگر فقط روش fut انجام شود نيازي به كوتاه كردن پشت سر نيست اما اگر روش fit يا تركيبي انجام شود بايد موهاي پشت سر نيز كوتاه شود . اما در اين حالات نيز برعكس آقايان كه ما معمولا كل موها را كوتاه مي كنيم در خانمها مي توان فقط قسمتهاي لازم را كوتاه نمود و بعضي از قسمت هاي سر را كوتاه نكرد .

خانمها معمولا طاسي كامل ندارند و كم پشتي جلوي سر دارند . بنابر اين اكثرا كانديد كاشت مو نيستند و در موارد معدودي مناسب كاشت مو مي باشند .

در خانم ها ممكن است موهاي كاشته شده هم در آينده ريزش داشته باشد و نمي توان ضمانت داد موهاي كاشته شده دائمي مي باشد اما برعكس در آقايان اگر با تكنيك صحيح كار شود موهاي كاشته شده دائمي و هميشگي مي باشد .

به دليل اينكه در ريزش موي خانمها معمولا هم اختلال هورموني وجود دارد و هم اختلال آناتوميك خونرساني به منطقه كم پشتي ، يك متخصص كاشت موخوب بايد در  مورد ايجاد شكاف در منطقه كاشت با احتياط عمل كند و گرنه به راحتي عارضه نكروز در منطقه كاشت مو و ايجاد زخم و اسكار و ريزش موهاي قبلي فرد بوجود خواهد آمد و در نهايت تراكم موهاي كاشت شده ممكن است خوب نباشد يا كمتر از قبل باشد .

 :: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 167
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 6 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

 بايد حتما توسط پزشك: كسي كه قرار است عمل جراحي شما را انجام دهد نه يك ويزيتور و يا مشاور ارزيابي دقيق شويد. شايد پاسخ دادن به سوالات كلي براي فردي كه پزشك نيست راحت باشد اما معاينه و تمام توصيه­ هاي درماني بايد حتما توسط پزشك صورت گيرد.

از پزشك سوال كنيد كه چند درصد از بيماران خود را به جراحي توصيه مي­كند. اگر پزشك به درصد بالايي از بيماران خود جراحي را توصيه نمايد يك جاي كار مشكل دارد چراكه همه افراد در زمان مشاره (به دليل سن كم و فاكتورهاي زياد) متقاضي مناسبي براي جراحي نيستند و يا حتي ممكن است (به­ دليل ناكافي بودن ميزان اهداكنندگي) كلا متقاضي مناسب جراحي نباشند. بسياري از مرداني كه در مراحل اوليه ريزش مو هستند در ابتدا با دارو درمان مي­شوند. بسياري از زنان به ­دليل الگوي پراكندگي نازك شدن موها گزينه مناسبي براي جراحي هستند. از طرفي ناحيه اهداكننده ناپايدار معمولا در الگوي ريزش موي زنان مشاهده مي­شود.

بايد حتما معاينه كامل شويد. معاينه كامل شامل بررسي تراكم چگالي با ابزاري به نام تراكم­سنج و ارزيابي سستي (شلي) پوست سر است. مراقب باشيد كه پزشك با معاينه سطحي و يا نگاه جزئي به پوست سر شما توصيه نكند كه ” شما كانديداي مناسب جراحي كاشت مو هستيد.”

پزشك بايد به حرف­هاي شما خوب گوش ­كند، نگراني­ هاي شما را برطرف كرده و به سوالات شما به گونه­ اي پاسخ دهد كه درك آن كاملا راحت باشد.

مطمئن باشيد كه تمركز پزشك روي طرح درماني طولاني­ مدت است. يك متخصص كاشت موي خوب در نظر مي­گيرد كه ريزش موي بيمار در سال­ هاي آتي چقدر پيشرفت خواهد كرد و روش كاشتي كه قرار است انجام دهد چه ميزان در درمان ريزش موي آينده بيمار تاثيرگذار خواهد بود. نكته مهم ديگر اين است كه پزشك بايد حتما ريزش موي ناشي از افزايش سن بيمار را درنظر داشته  و از لحاظ زيبايي به ترميم موها در ۵، ۱۰ و ۲۰ سال آتي فكر كند.

نبايد خيلي سريع جراحي شويد. جراحي كاشت مو يك جراحي زيبايي است و پزشك بايد درخصوص تمام گزينه هاي درماني و جراحي و حتي درصورت نياز عدم اقدام به درمان با بيمار مشاوره نمايد. قبل از تصميم به انتخاب نوع درمان بايد فرصت كافي براي فكر كردن درباره گزينه­ هاي درماني داشته باشيد.

بعد از انتخاب پزشك جراح بهتر است به پزشك خود اعتماد كنيد. عدم برقراري احساس خوب و راحت با پزشك معمولا نشانه انتخاب نادرست مي­باشد.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 63
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 3 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

كاشت ابروي طبيعي يكي از روش هاي نوين زيبايي به شمار مي آيد .امروزه عمل هاي زيبايي به دو صورت مورد توجه هستند نخست عمل زيبايي صرفا جهت ايجاد تنوع يا بهبود وضعيت ظاهري افراد و دوم به عنوان يك عمل ترميمي در راستاي جبران نقصان ابرو كه مي تواند به علت ضربه يا آسيب ناحيه ي ابرو، كم پشتي مادرزادي ابروها ، ريزش ابرو و يا به عنوان علائم برخي بيماري ها باش

كاشت ابروي طبيعي به عنوان يك عمل زيبايي تقريبا نوظهور با فناوري عجين است و به خودي خود يكي از متدهاي جديد زيبايي به شمار مي آيد. به طبع با توجه به اين امر روش هاي بسياري جهت انجام دارد. هر كدام از اين روش ها ممكن است با توجه به ويژگي هايي كه فرد مورد پيوند دارد، استفاده شود كه اين امر در كلينيك هاي معتبر پوست و مو و توسط پزشكان و متخصصين حرفه اي تشخيص داده مي شود.

شيوه انجام روش هاي كاشت ابرو عمدتا شبيه يكديگر مي باشند كه در برخي جزئيات متفاوت بوده و برخي ديگر با پيشرفت فناوري گسترش داده شده است و پيشرفت كرده است. معروفترين روش كاشت ابرو FIT و FUT مي باشد. اين روش ها بيشتر زماني مورد استفاده قرار مي گيرد كه بخواهند از موهاي ضخيم تر جهت پيوند استفاده نمايند كه در آن شكاف هايي در جهت رشد ابرو به منظور كاشت آن ايجاد مي شود.

روش FUE  نيز روش ديگري است كه زماني مورد استفاده قرار مي گيرد كه از موهاي نازكتر جهت پيوند استفاده مي شود كه در اين روش زخم ايجاد نمي شود و نيازي به مراقبت هاي بعد از عمل نخواهد داشت. در حال حاضر جديدترين تكنيك كاشت ابرو كه مبتني بر آناليز موهاي سر و ابرو است و بهترين موها جهت پيوند انتخاب مي كند، روش  Super FUE نام دارد كه در كلينيك هاي پوست و موي معتبر معدودي انجام مي شود.

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد بهترين روش كاشت ابرو و هم چنين انتخاب يك روش مناسب بهتر است با يك متخصص كاشت مو خوب مشورت كنيد.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 47
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 31 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

كاشت ابروي طبيعي يكي از روش هاي نوين زيبايي به شمار مي آيد .امروزه عمل هاي زيبايي به دو صورت مورد توجه هستند نخست عمل زيبايي صرفا جهت ايجاد تنوع يا بهبود وضعيت ظاهري افراد و دوم به عنوان يك عمل ترميمي در راستاي جبران نقصان ابرو كه مي تواند به علت ضربه يا آسيب ناحيه ي ابرو، كم پشتي مادرزادي ابروها ، ريزش ابرو و يا به عنوان علائم برخي بيماري ها باشد.

همانگونه كه ذكر شد كاشت ابرو با توجه به گستره ي فناوري و پيشرفت علم در زمينه ي زيبايي روش هاي مختلفي دارد و يكي از روش ها روش FUT مي باشد كه زماني از آن استفاده مي شود كه بخواهند از موهاي ضخيم تر جهت پيوند ابرو استفاده نمايند . بدين صورت كه معمولا موها از ناحيه ي پشت سر يا گوش به صورت فوليكول هاي تكي برداشته شده و در محل ابرو در جهت رشد آن ها در شيارهايي قرار داده مي شوند .

روش FUE يكي ديگر از روش هاي كاشت ابرو مي باشد كه روش مدرني به شمار مي آيد . اين روش هنگامي مورد استفاده قرار مي گيرد كه بخواهند از موهاي نازك تر جهت پيوند استفاده نمايند و اغلب موها به صورت  يك نوار از ناحيه پشت گردن برداشته شده در حالي كه در امتداد ابروها برش هاي ميلي متري ايجاد شده ، موهاي جدا شده در آن قرار مي گيرد . هر دوي اين روش ها نياز به درمان هاي مراقبتي خيلي خاص و پيچيده اي ندارند.

اما روش FUE نسبت به FUT مراقبت هاي كمتري را مي طلبد به طوري كه مي توان گفت تقريبا نيازي به مراقبت هاي درماني پس از عمل ندارد . در هر صورت استفاده از هريك از بهترين روش كاشت ابروبراي افراد مورد پيوند  تنها با تشخيص يك متخصص كاشت مو خوب مي باشد.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 51
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 30 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

 ابتدا شما موي ابروي دلخواه خود را به وسيله مداد ابرو مي كشيد و سپس تيم مجرب و متخصصان مربوطه آن را بررسي مي كنند تا اگر نياز به تغييراتي در مدل مربوطه باشد (با مشورت خودتان) اعمال كنند تا بهترين مدل ابرو كه كاملا به صورت شما مي آيد انتخاب شود، سپس روي همين مدل كه با مداد ابرو كشيده شده با موهاي طبيعي خودتان ابرو كاشته مي شود.

كاشت ابرو در كلينيك تخصصي پوست و مو و به صورت سرپايي و با بي حسي موضعي و بدون درد در يك جلسه حدودا يك ساعته انجام مي شود، يعني تعدادي از موهاي سر شما كه از ناحيه پشت گوش برداشته مي شود، به ناحيه ابرويتان منتقل مي شود.

روش حرفه اي اينجاست كه بايد از اين مقدار موهاي برداشته شده از سر فقط تعداد خاصي از اين موها كه ضخامتي متناسب با موهاي ابروهاي شما دارد انتخاب شود (نه از همه موها با هر ضخامتي) به عبارت ساده تر بايد موهايي با ضخامت نازك و هم قطر با موهاي ابروهايتان انتخاب شود چرا كه اگر موها ضخيم باشد ابروها به صورت زمخت و زشت ايجاد مي شوند. انتخاب اين قطر مو نياز به تبحر و تجربه يك متخصص كاشت مو خوب دارد. چقدر مدت طول مي كشد تا كاشت ابرو به نتيجه كامل برسد؟

ابرو هاي پيوند شده چهار الي شش ماه پس از جراحي رشد قابل تشخيصي را خواهند داشت. اما انتظار ريزش موهاي پيوند شده پس از سه الي پنج هفته بعد از جراحي را فرد مورد نظر بايد داشته باشد. اين ريزش فرايندي طبيعي است و پس از دو ماه ابروهاي فرد مجددا رشد خواهد كرد. نتيجه كامل حداكثر پس از ده  ماه نمايان خواهد شد و براي فرد به طور كامل قابل رويت مي باشد.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 46
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 29 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

برای این که فردی که نیاز به انجام ترمیم یا کاشت مو دارد بتواند روش صحیحی که مناسب برای ترمیم مو است را  برگزیند و از آن راضی باشد اکثر کلینیک های زیبایی و مراکز ترمیم مو دارای مشاوره هایی هستند که درانتخاب یک متخصص کاشت مو خوب و یا ترمیم مو به فرد کمک می‌کند. گاهی برخی مراکز ترمیم مو به صورت تلفنی برای راحت تر بودن کار مراجعه کنندگان مشاوره های مختلفی ارائه می دهند. این گونه مشاوره ها معمولاً رایگان می باشد و در واقع نوعی تبلیغ برای افزایش مشتری و آگاهی افراد از کیفیت و تجهیزات مورد استفاده در آن مراکز نیز می باشد.

بعضی دیگر از کلینیک ها که امروزه بسیار رایج شده است از مشاوره‌هایی به صورت اینترنتی استفاده می‌کنند که این کار افرادی که تصمیم به ترمیم مو دارند را بسیار راحت و آسان نموده است. بعضی از این موسسات نیز در سایت هایی که متعلق به آن ها است، تجربه ها و نظرات مشتریان قبلی را که برای آنها فرستاده اند قرار می دهند تا همه بتوانند از این تجارب به طرز صحیحی استفاده کنند و بتوانند یک نتیجه درست در انتخاب مرکز ترمیم مو داشته باشد.

بهترین مراکز ترمیم مو

بهترین مراکز ترمیم مو و مجهزترین مراکز ترمیم مو در تهران و همچنین مجهزترین مراکز ترمیم مو در ایران مراکزی هستند که در مرحله اول مجوز های لازم را برای این کار تهیه کرده باشند و به طور رسمی و قانونی اقدام به انجام این عمل نمایند.

علاوه بر این مشتریان این مراکز ترمیم مو باید رضایت کافی و کامل را از خدماتی که آنها ارائه نموده‌اند داشته باشند. برای اطمینان از این موضوع می تواند خود فردی که می‌خواهد مرکزی مجهز و خوب برای ترمیم مو انتخاب نماید دست به کار شود و از بیمارانی که به مرکز مورد نظر مراجعه کردند نظر خواهی کند.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 50
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 28 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

يكي از بهترين روش هاي كاشت موي طبيعي، روش غيرجراحي FIT مي باشد. در اين روش كه در مراكز كاشت موي طبيعي و توسط متخصصان اين حوزه انجام پذير است، فوليكول هاي مو به وسيله ابزاري به نام پانچ از بانك مو برداشت شده و در نواحي طاس يا كم مو كاشته مي شود. متخصص كاشت مو به روش FIT، با بي حسي موضعي و طي جلسات متعدد كه بسته به ميزان كم پشتي مو متغير است، هر جلسه حدود ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ فوليكول مو را از بانك مو خارج كرده و در نواحي مورد نظر جاي مي گذارد. بانك مو به منطقه اي از بدن بيمار كه فوليكول مو را از آن برمي دارند گفته مي شود.

با اين حال هر اقدام پزشكي اي، نتايجي را به همراه خواهد داشت. كاشت مو نيز از اين قاعده مستثني نيست. درد، تورم و كبودي ناشي از كاشت مو، اولين و بارزترين عارضه اي است كه ممكن است به نظر برسد. احساس حساسيت و ايجاد آن هنگام لمس پوست، سفت شدن و جمع شدن پوست منطقه مورد كاشت نيز از ديگر عوارض كاشت مو به حساب مي آيد. وجود جاي زخم در يكي دو ماه اول پس از كاشت مي تواند ظاهري نازيبا در افراد ايجاد كند كه البته كاملا طبيعي بوده و روز به روز بهبود خواهد يافت. همه اين عوارض را مي توان با رعايت دقيق توصيه هاي يك متخصص كاشت مو خوب و استفاده از پمادها، ترميم كننده ها و داروهاي تجويز شده، به حداقل رساند.

براي افرادي كه ناشكيبا بوده و تحمل دوران نقاهت و انتظار كشيدن براي گذشتن زمان و ديدن نتيجه نهايي برايشان سخت است، با توجه به اينكه در اين روش حداقل يك سال زمان براي ديدن نتيجه لازم مي باشد، اين انتظار ممكن است كمي سخت و طاقت فرسا به نظر برسد.

 :: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 61
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 23 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

مراقبت های بعد از کاشت ابرو برای گرفتن نتیجه مطلوب و مورد انتظار باید به طور دقیق و با حوصله انجام شود.برخی از آنها عبارتند از: در صورت نیاز مسکن مصرف کنید. در صورتی که در کمی بیشتر از حد تحمل باشد می­‌توانید برای کنترل درد و تورم از قرص مسکن استفاده نمائید. تورم موضع ظرف مدت چند روز به طور کامل بهبود می یابد

پس از عمل جراحی کاشت موی ابرو، کمی خونریزی ایجاد می شود و شاهد دلمه بستن زخم خواهید بود. ناحیه ابرو کمی ورم می کند، اما در عرض چند روز این عوارض کاهش پیدا می کند. همچنین کمی احساس خارش به شما دست می دهد.

مواظب باشید که ناحیه کاشت ابرو را نخارانید تا به طور کامل خوب شوند. در صورتی که پس از زمان توصیه شده، برخی از علائم هنوز وجود داشته باشند، به جراح خود مراجعه کنید.برای استحکام بافت های پیوند گرفته و لطافت پوست رعایت نکات زیر بسیار کمک کننده می باشد:

پیدایش التهاب و کبودی بعد از کاشت ابرو طبیعی است و جای نگرانی نبوده ، لازم نیست از درمان خاصی استفاده کنید این آثار به خودی خود رفع خواهند شد.

تکه پوست های برآمده و خشک، خود با گذشت زمان کنده شده و می ریزند از دستکاری و جدا نمودن آنها پرهیز کنید.

دارو ها و پمادهای پیشنهادی پزشک باعث تسریع در روند بهبودی پوست و مو خواهد شد آنها را تهیه کرده و طبق تجویز پزشک متخصص کاشت مو خوب خود مصرف کنید.برخی از داروهیی که پزشک متخصص تجویز می کند برای جلوگیری از عفونت هم در محل کاشت ابرو و هم در محل بانک مو یعنی جایی که مو از آن قسمت برداشته شده است،می باشد.بنابراین استفاده به موقع از آن ها ضروری است:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 55
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 22 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

زيبايي و آراتگي ظاهري همواره براي افراد مختلف در جوامع گوناگون از جايگاه و اهميت ويژه اي برخوردار است، به طوري كه امروزه مدلينگ يك از مشاغل پردرآمد به شمار مي آيد. مو و ابرو در زنان و مردان و ريش و سبيل در آقايان و مژه در خانم ها تأثير بسزايي در اين زيبايي ظاهري دارد.

افراد با سلايق مختلف چهره ها و مدل هاي خاصي را جهت انجام آرايش و پيرايش مي پسندند. گاهي اوقات افراد تمايل پيدا مي كنند وضعيت ظاهري خود را به مدلي كه مدنظرشان مي باشد، نزديك كنند و يا ممكن است فرد در مواردي كه ذكر شد دچار نقصان باشد كه اين كمبود مي تواند ناشي از آسيب هاي بيروني يا متابوليسم دروني فرد باشد.

اين موارد افراد را به سمت جبران اين مهم سوق مي دهد. يكي از روش هايي كه جهت رفع نقايص ظاهري انجام مي شود، عمل هاي زيبايي مي باشد. يكي از انواع عمل هاي جراحي زيبايي، كاشت ريش و سبيل است كه به طبع جهت كساني كاربرد دارد كه دچار نقص در اين ناحيه مي باشند.

يكي از عللي كه افراد به كاشت ريش و سبيل يا مو روي مي آورند آن است كه فرد بنا به دلايلي دچار ريزش مو در نواحي مختلف مي باشد و اين امر در واقع به عنوان يكي ديگر از نواقص يادشده به شمار مي آيد

ريزش  مو، ريش و سبيل مي تواند علل مختلفي داشته باشد. نخست بايد به علل فيزيولوژيكي اشاره كرد كه ممكن است فرد به لحاظ بدني دچار ضعفي باشد كه منجر به ريزش ريش ها مي شود و يا ممكن است فرد دچار اختلالات هورموني شده باشد و اين اختلال منشأ اثر ريزش ريش ها شده باشد.

گاهي اوقات ريزش ريش ها يا فقدان آن به دليل ترميم شكاف لب مي باشد و يا امكان دارد ريزش مو ناشي از بيماري هاي ايجادكننده جوشگاه زخم باشد. در موارد معدودي نيز التهاب فوليكول هاي مو در ناحيه صورت باعث ريزش ريش و سبيل مي شود كاشت ريش و سبيل به چه كساني توصيه مي شود؟

در بين عمل هاي مختلف جراحي زيبايي در حوزه كاشت مو مي توان گفت كاشت ريش و سبيل نسبتا نوپا مي باشد و افراد كمتري به سمت استفاده از آن مي روند. هر چند كه در سال هاي اخير به دليل افزايش گرايش به مدل هاي معروف دنيا و پيروي از مد روز تعداد عمل هاي كاشت ريش و سبيل بيشتر شده است اما همچنان اين روش طرفداران خاص خود را دارد.

در واقع مي توان گفت هر كسي كه آرزوي داشتن موهاي ضخيم‌تر و پرتر صورت را دارد با مراجعه به يك متخصص كاشت مو خوب مي‌تواند متقاضي خوبي براي كاشت ريش باشد. مرداني كه دچار نازك شدن يا ريزش ناخوشايند ريش خود هستند و ظاهر استوارتري براي موهاي صورت خود مي‌خواهند، مي‌توانند از اين روش بهره مند شوند. كاشت ريش براي مرداني كه داراي اسكار پس از جراحي، سوختگي و ساير آسيب‌ها هستند، از اهميت ويژه‌اي برخوردار است. موهاي پيوند شده را مي‌توان به طور مستقيم به اسكارها منتقل كرد تا هر علامتي را كه روي صورت قرار دارد و ترجيح مي‌دهيد آن را پنهان كنيد، را پوشانده و به طور دائم مخفي كند.

عمل كاشت ريش و سبيل در كساني كه ميان ۲۰ تا ۲۲ سال دارند مي‌تواند اجرا شود به اين دليل كه در اين سنين، سطح هورمون هاي شخص به اندازه پايه‌اي رسيده است. كاشت ريش و سبيل طبيعي براي آقاياني بهتر است كه مي‌خواهند ته ريش دو روزه اي را بر روي صورت خود داشته باشند اما به خاطر موهاي نامرتب صورت و يا نبود آن‌ها، اين امكان برايشان ميسر نيست.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 62
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 21 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

يكي از اقسام عمل هاي زيبايي كاشت ريش و سبيل مي باشد. مشابه ساير انواع خدمات ترميم مو، پيوند مو به صورت از ناحيه سر بيمار گرفته مي‌شود. مويي كه در ناحيه سر رشد مي كند، همواره داراي ساختار مشابه و فرآيند رشد عادي مشابه موهاي ريش و سبيل است و به اين ترتيب متخصصان مي‌توانند از اين مو براي كاشت ريش و سبيل طبيعي نيز استفاده كنند.

هنگامي كه بيمار به ظاهر مورد نظر خود با كاشت مو رسيد، اين نتايج مي‌تواند دائمي باشد اما مشابه ساير موهاي طبيعي بدن، نيازمند مراقبت هم هست. به منظور اطمينان از ايجاد ظاهر كاملاً طبيعي پس از كاشت موي صورت، پيوند هاي مو به صورت تكي و دو تايي بر روي صورت انجام مي‌شود و نتيجه اين ترميم مشابه حالت عادي رشد موهاي ريش و سبيل است.

يك متخصص كاشت مو خوب بايد به دقت محل كاشت پيوندها را كنترل مي‌كند تا به اين ترتيب زاويه مناسب براي كاشت مو به منظور شبيه سازي ظاهري طبيعي براي موهاي صورت ايجاد شود. به اين منظور پيوندهاي مورد نياز به صورت ميكروسكوپي گرفته و كاشته مي شوند و به اين ترتيب ريسك باقي ماندن جراحت بر روي پوست پس از كاشت ريش و سبيل به حداقل مي‌رسد.

كاشت ريش و سبيل همانند كاشت ابرو، مژه و مو روش هاي گوناگوني دارد. برخي از اين روش ها متفاوت تر و جديدتر مي باشند كه با توجه به رشد و پيشرفت علم و دستيابي به روش هاي جديد به سمتي رفته اند كه يا نحوه عمل راحت تر شود و يا اثرات مخرب احتمالي حين عمل مانند استفاده از داروهاي بيهوشي كمتر شود و يا پس از انجام عمل ، مراقبت ها و عوارض كمتري ايجاد شود.

تفاوت روش ها معمولا به صورت كلي و بنيادي نيست و نحوه كلي عملكرد در كاشت ريش و سبيل مشابه است. همانطور كه ذكر شد معمولا فوليكول هاي مو از ناحيه اي از بدن برداشت شده و به روي صورت با يك روش و قاعده و نظم معين پيوند داده مي شود تا موهاي صورت حالت طبيعي خود را داشته باشند.

از جمله تفاوت هايي كه در عمل هاي جراحي و كاشت ريش وجود دارد مي توان به اين اشاره كرد كه ناحيه اي كه مو از آن برداشت مي شود مي تواند متفاوت باشد يا شكل برداشت مو تفاوت هايي داشته باشد، يعني به طور مثال موها به صورت تكي برداشت شود يا يك نوار از موهاي سر يا ناحيه ديگر جدا شود. همچنين مي توان به اين نكته نيز اشاره كرد كه معمولا روش هاي جديد مبتني بر آناليز و آزمايشاتي است كه قبل از انجام عمل از فرد گرفته مي شود تا با بهترين تحليل توسط متخصص امر جراحي زيبايي، مستعدترين موها جهت پيوند در ناحيه صورت شتاسايي شوند. از جمله روش هاي كاشت ريش و سبيل مي توان به روش هاي FUT، FUE، SUT، SUE اشاره نمود.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 57
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 20 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

تخصص جراحي عروق يا (Surgical Specialty of Vascular Medicine) يكي از شاخه هاي جراحي است كه به درمان مشكلات مربوط به عروق خوني، به استثناء عروق قلبي و مغزي مي‌پردازد. جراح عروق يا (vascular surgeon) براي درمان يا ترميم عروق بدن، خصوصا اندام تحتاني و فوقاني (به ويژه دست هاو پاها) و بافت هاي بدن، تكنيك ها و روش هاي جراحي خاصي بكار مي برد.

بيمار هاي عروقي 

بيماري هاي عروقي بر رگ‌ها و شريان هاي بدن شما تاثير مي گذارند كه اكسيژن را به تمام سلول هاي زنده بدن مي رسانند. از رگ ها و شريان ها به عنوان بزرگراه ها يا مسيرهاي عبور خون و مواد مغذي ياد مي كنند. هنگامي كه مشكلي در جريان خون يا مسير آن ايجاد شود، به عنوان مثال وقتي مسدود شود يا دچار تنگي شود، در خونرساني به بدن خصوصا ارگان هاي مهم مشكل پيش مي آيد. در بيشتر موارد، شرايط و بيماري هاي عروقي قابل درمان هستند. و اغلب بدون مداخله جراحي برطرف مي شوند.

جراح و متخصص عروق چه كارهايي براي بيماران انجام مي‌دهد؟

جراحان عروق به طور معمول براي بازگرداندن جريان خون طبيعي، به يك ارگان يا بخشي از بدن به دنبال بروز تروما يا ضربه، بيماري، و يا يك مسئله ديگر تلاش مي كنند.

لزوم مراجعه به متخصص و جراح عروق

در برخي شرايط و به ويژه در سنين بالا، مراجعه به يك متخصص و جراح عروق ضروري است. معمولا بسياري از افراد فكر مي‌كنند كه تنها زماني نياز به مراجعه به اين پزشكان وجود دارند، كه مشكل اساسي برايشان پيش بيايد. و نياز اورژانسي به عمل داشته باشند. اما اين تصور اشتباه است.

جراح عروق اطلاعات كاملي درباره فيزيولوژي، آناتومي و عملكرد عروق خوني دارد. آن ها قادرند كه تمام بيماري ها و شرايط مربوط به عروق را شناسايي كرده و تشخيص دهند. پس مراجعه به اين متخصصان به معني اين نيست كه شما حتما بايد عمل شويد. گاهي براي كسب مشاوره يا بررسي دوره اي، لازم است به اين پزشكان مراجعه كرد.

جراحان عروق در درمان هر گونه مشكل عروقي به جز قلب (كه تحت درمان جراح و متخصص قلب خوب است) و مغز (كه تحت درمان جراح و متخصص مغز و اعصاب خوب است) متخصص هستند.

گاهي اوقات پيشگيري در دستور كار اين اشخاص قرار مي گيرد. براي مثال متخصص عروق با شما در مورد چگونگي انجام تمرين فيزيكي، انتخاب رژيم غذايي، مكمل و داروي مناسب كمك مي كنند. پيشگيري يك گام بسيار مهم و در واقع  اولين گام براي به دست آوردن سلامتي و حفظ آن است. هنگامي كه جراحي مورد نياز باشد، بايد مطمئن باشيد كه جراحان عروق در تمام انواع مداخلات در ارتباط با عروق، و تكنيك هاي پايه و پيشرفته جراحي آموزش ديده اند.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 61
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

انواع روش هاي ترميم مو بر اساس يك اصول مشابه انجام مي شوند كه تفاوت آنها در يك سري مسائل جزئي اما پر اهميت است . در واقع روش انجام كار در بسياري از انواع روشهاي ترميم مو يكسان و مشابه مي باشد و كيفيت انواع لوازمي كه در ترميم مو به كار برده مي شود مي تواند متفاوت باشد . براي هر فرد با توجه به نظر خود فرد و همچنين تشخيص يك متخصص كاشت مو خوب اگر نيازي به كاشت مو نباشد مي توان  از روشهاي مختلف ترميم مو  استفاده نمود .

ترميم مو شامل مراحلي است كه تقريباً در انواع روشهاي آن يكسان است. ابتدا بايد يك پروتز ساخته شود كه شامل صفحه مشبك است و در مدل ها و كيفيت هاي مختلف ساخته مي شود و نيز تارهاي مو كه مي‌تواند طبيعي و يا در برخي مدل‌ها مصنوعي باشد، است.با دقت هاي زياد و فراوان متخصصين، تارهاي مو كاملا مشابه با موهاي طبيعي فرد بر روي شبكه مشبك قرار مي‌گيرد و پروتز كامل مي‌شود.

ساخته شدن يك پروتز مناسب و كاملاً طبيعي مرحله بسيار مهمي در ترميم مو مي‌باشد. اين پروتز بايد به طرز صحيح و دقيقي بر روي پوست سر فرد فيكس شود. فيكس پروتز بر روي پوست نيز با انواع   مختلف فيكس كننده ها انجام مي شود. در واقع فيكس كردن مرحله دوم ترميم مو است .چون فيكس كننده ها دائمي نيستند هر بيست روز يك بار معمولا بايد تمديد و شارژ شوند.

براي تميز كردن فيكس كننده ها بر روي پروتز و پوست سر هنگام شارژ بايد از ريموور هايي استفاده نمود كه استفاده از ريموور نيز بايد با دقت انجام شود تا از آسيبي به تارهاي مو و صفحه مشبك پروتز وارد نشود.ريموور ها نيز انواعي دارند كه متناسب با فيكس كننده ها بايد انتخاب شوند. بهترين مركز ترميم مو مركزي است كه كيفيت لوازم ترميم مو را تضمين نموده و مراحل ترميم مو را  به طور دقيق انجام دهد.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 59
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

بهترين مركز ترميم مو با ارائه بهترين خدمات و كيفيت ها مي تواند رضايت مشتري را جلب نمايد. اگر شما تمايل به انجام ترميم مو داريد بايد در ابتداي كار تحقيقاتي درباره روش هاي ترميم مو و از همه مهمتر تحقيقاتي در مورد بهترين مركز ترميم مو انجام دهيد كه شامل فاكتور ها و عناصر خاصي مي باشد

براي انتخاب يكي از مراكزي كه عمل ترميم مو را انجام مي‌دهند بايد به موارد زيادي توجه نماييد .به طور مثال بايد متخصص كاشت مو خوب، باتجربه و كاردان باشند و علمي كافي در مورد اين موضوع داشته باشند تا بتوانند راهنمايي و مشاوره هاي لازم را ارائه دهند و بهترين روش انجام ترميم مو را به شما پيشنهاد نمايند

براي اينكه در انتخاب خود دچار ترديد نباشيد بهتر است كه با مراجعه به چندين كلينيك زيبايي پوست و مو و استفاده از مشاوره هاي رايگاني كه هر مركزي مي تواند داشته باشد و آگاهي و اطلاع از تجهيزات، امكانات و هزينه هاي ترميم مو آنها را براي انتخاب يك كلينيك معتبر و مطمئن با يكديگر مقايسه كنيد.كلينيك هاي با سابقه و حرفه اي همواره داراي مراجعه‌ كنندگان زيادي هستند و از پزشكان عمومي جهت عمل هاي زيبايي استفاده نمي كنند.

موسسات معتبر و مجهز روش و شيوه هاي بروز پزشكي را به كار مي برند و تجهيزات و امكانات خود را مطابق با استانداردهاي جهاني تنظيم و به كار مي‌گيرند. در كلينيك هاي خوب و مطمئن حفظ سلامت و زيبايي يك فرد اولين اصل مهمي است كه بايد رعايت شود. از اين رو عمل هاي زيبايي انجام شده بر روي متقاضيان همواره با كمترين عوارض موقتي همراه خواهد بود.

بنابراين مي‌توان با تحقيق و مقايسه چند مركز ترميم مو و امكانات موجود در آنها به انتخاب يك مركز ترميم مو با سابقه و مطمئن در زمينه پوست و مو پرداخت. اگرچه ريسك ترميم مو نسبت به كاشت مو بسيار كمتر است اما با انتخاب يك مركز ترميم موي مجهز و معتبر مي توان ريسك ترميم مو را كاهش داد.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 57
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 16 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

شكل ابرو پيش از جراحي كاشت ابرو چگونه تعيين مي‌شود؟ 

اكثر بيماران عكسي از چهره‌ي شخص مشهوري كه مي‌خواهند ابروي آن‌ها را داشته باشند با خود به مطب پزشك مي‌برند، يا آنكه عكس‌هايي از دوران جواني‌شان به پزشك نشان مي‌دهند تا حالت قبلي ابروها را نشان دهند. با اين حال، علاوه بر توجه به هر آن چه كه بيمار در اختيار پزشك قرار مي‌دهد، يك متخصص كاشت مو خوب  تناسب و هماهنگي مدل و شكل ابرو با ويژگي‌هاي صورت بيمار را قطعاً در نظر مي‌گيرد. در روز جراحي، شكل ابروها در جاي خود روي صورت بيمار كشيده مي‌شود و بيمار تاييد مي‌كند كه آيا آن را دوست دارد يا خير.

دوران نقاهت بعد از جراحي كاشت ابرو چقدر طول مي‌كشد؟

در واقع جراحي پيوند ابرو دوران نقاهتي طولاني ندارد، اما شما بايد به اندازه كافي استراحت كنيد تا تورم ناشي از عمل از بين برود. ممكن است يك يا دو روز طول بكشد، و حتي امكان دارد شاهد خراش‌هايي روي ناحيه‌ي جراحي شده باشيد. خارش و احساس سوزش خفيف نيز ممكن است وجود داشته باشد، اما به احتمال زياد موقت است و به راحتي با لوسيون موضعي قابل درمان خواهد بود.

آيا در ناحيه‌ي اهداكننده كه گرافت‌ها از آن برداشته شده، كچلي به وجود مي‌آيد؟

نه، اين طور نيست. جراح هر تار مو را در موقع برداشت به گونه‌اي انتخاب مي‌كند كه در تراكم موها و شكل آن در ناحيه‌ي اهداكننده تفاوتي ايجاد نشود.

آيا براي ترميم ابروهاي من از موهاي خودم استفاده مي‌شود؟

بله

ايا بعد از كاشت ابرو مجاز به تزريق بوتاكس هستم ؟

بله البته توصيه ميشود تزريق بوتاكس بعد از كاشت ابرو تا دو ماه به تعويق بيفتد.

بعد از كاشت ابرو از چه زماني قادر به گرفتن ابرو هستم؟

معمولا پانزده ماه بعد از كاشت ابرو توصيه مي شود. كاشت تارهاي مو را به گونه‌اي طراحي و انتخاب مي‌كند كه هيچ جاي زخم آشكاري به جا نماند.

هزينه تقريبي كاشت ابرو (هزينه كاشت ابرو چقدر است؟)

كاشت ابرو همانند كاشت مو از سه مرحله برداشت، نگهداري و كاشت تشكيل شده است كه نحوه انجام آن در روش هاي مختلف و همچنين مراكز مختلف متفاوت است .لذا همين امر باعث شده كه هزينه تقريبي كاشت ابرو در مراكز مختلف و همچنين روش هاي مختلف داراي نوساناتي باشد . روش كاشت ابرو fut در سطح دنيا منسوخ شده و ديگر انجام نمي شود.

 :: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 46
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 15 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

كاشت ابرو در حال حاضر تنها راه درمان ريزش ابرو و رويش مجدد آن مي باشد. روش كلي اين پيوند كه در اكثر مراكز كاشت ابرو به كار مي رود، استفاده و برداشت موهاي پشت سر يا گوش و قرار دادن و كاشت در قسمت هاي خالي ابرو مي باشد.

اين پيوند با توجه به قدمت ان در ايران و جهان، روش هاي مختلفي دارد كه در يك دسته بندي مي توان آن را به دو گروه سنتي و نوين تقسيم نمود. طبعا هزينه كاشت ابرو در اين روش ها متفاوت است و يكي از عوامل موثر بر انتخاب روش كاشت براي اكثرافراد مي باشد. در كنار بحث هزينه استفاده از روش هاي بي خطر كاشت ابرو نيز اهميت دارد

از جمله روش هاي كاشت ابرو مي توان به FIT,FUT,SUT ,FUE,FUG اشاره نمود. در اين ميان روش FUT و FIT جزو روش هاي سنتي كاشت ابرو مي باشند كه در آن از موهاي پشت سر يا پشت گوش ها جهت كاشت در مناطقي كه ابروهاي كم پشت دارد، مورد استفاده قرار مي گيرد. روش SUT,FUE و FUG جزو روش هاي نوين هستند كه در آن كاشت ابرو به آن مفهوم كه مو پيوند داده شود، عملا وجود ندارد.

از نكاتي كه براي افراد اهميت بالايي دارد ايناست كه مراكزي كه به آنها مراجعه مي نمايند از متدولوژي روز جهت پيوند استفاده نمايند. اين امر هم در مورد استفاده از تجهيزات به روز و پيشرفته مطرح است هم در مورد روش هاي جديد پيوند و كاشت ابرو  مورد تاكيد است. امروزه مي توان گفت جديدترين روش كاشت ابرو همان روش FUE مي باشد كه حتي به صورت پيشرفته تر نيز درآمده است كه در حال حاضر روش Super FUE نيز در بعد جهاني مورد استفاده قرار مي گيرد كه هزينه هاي كاشت ابرو در آن نسبتا بالا مي باشد.

همانگونه كه گفته شد در روش FUE از موهاي نازك پشت گردن يا گوش جهت پيوند استفاده مي شد. متد SUPER FUE كه پيشرفته ترين دنياست، براي اولين بار در خاورميانه به صورت انحصاري در كلينيك «رويان مو سلامت» ارائه شد. در اين روش با يك اسكنر پيشرفته موهاي سر آناليز مي شوند و موهايي كه چند رشته و ضخيم مي باشد، شناسايي شده و توسط دستگاه برداشت مي شوند.

از مزاياي اين متد كاملا بي خطر بودن كاشت ابرو، تراكم بالا، آناليز و  طراحي ديجيتالي، انتخاب مناسب ترين موها جهت پيوند، كمترين برش جهت قراردادن ابرو بوده و از معايب آن هزينه بالاي كاشت ابرو مي باشد.

براي كسب اطلاعات بيشتر بهتر است با يك متخصص كاشت مو خوب مشورت كنيد.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 51
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 14 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

در روز پس از كاشت ابرو به دليل سست بودن و ضعيف بودن فوليكول هاي موهاي ابرو كه كاشته شده است، فرد بايد در هنگام شستشوي صورت خود نكات مهمي را رعايت نمايد و بايد به آرامي و ملايمت با ابروي خود رفتار كند تا ابروها پس از كاشت دچار آسيب و ضربه نشوند، ضربه زدن به گرافت هاي مو موجب جا به جايي دلمه هاي پيوندي شده و براي نتيجه كاشت ابرو بسيار خطرناك است و موجب كاشت ابروي ناموفق خواهد شد.

خارش ابرو بعد از كاشت مي تواند در اثر عوامل مختلفي بروز كند كه در افراد مختلف با توجه به شرايط فرد ، اين عوامل متفاوت هستند كه عبارتند از ؛ دستكاري پوست ،گبره بستن پوست، خشك شدن بيش از حد پوست،عفونت پوستي، حساسيت پوست.

خارش ابرو بعد از كاشت ، عارضه خطرناكي نيست و خود به خود برطرف خواهد شد اما با اين حال ، از خارش ابرو تا ۵ روز الي يك هفته بايد خودداري كرد زيرا احتمال بيرون زدن موهاي پيوندي و آسيب ديدگي آنها زياد خواهد بود ، به منظور كاهش حس خارش و درمان آن مي توان به كمك سرم شست و شو محل را مرطوب نگه داشت و از داروهاي ضد خارش و آنتي باكتريال استفاده كرد . مرطوب نگه داشتن محل شستشو ميتواند كمك كند تا دچار حس خارش نشويد و در نتيجه ترغيب نشويد كه محل مورد نظر را خارش دهيد.

شستشوي ويژه بعد از كاشت ابرو 

پس از كاشت ابرو موهاي ابرو نبايد به هيچ وجه خيس شوند و در اين مدت فرد مي تواند صورت خود را با آب و دستمال بدون خيس كردن ابروها تميز نمايد. پس از گذشت ۵ روز مي تواند ابروهاي خود را با آب و صابون بشوييد اما در هنگام آبكشي نبايد روي موها فشاري وارد نمايد و آنها را ماساژ دهد. پس از گذشت يك هفته از كاشت ابرو فرد مي تواند صورت خود را به صورت عادي شستشو نمايد و به آرامي به ابروهاي خود دست بزند.

براي كسب اطلاعات بيشتر، بهتر است با يك متخصص كاشت مو خوب مشورت كنيد.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 56
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 13 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

عمل جراحي كاشت ابرو جزو عمل هاي زيبايي به شمار مي آيد . معمولا هزينه خدمات در اين حوزه نسبتا بالا مي باشد. همچنين مي دانيم همواره استفاده از بهترين روش كاشت ابرو هزينه ي بيشتري را مي طلبد . اكثر افرادي كه به منظور پيوند ابرو به مراكز كاشت  ابرو مراجعه مي كنند مي خواهند از تجهيزات ، امكانات و فناوري هاي روز دنيا جهت عمل جراحي آن ها استفاده شود تا از بروز عوارض احتمالي جلوگيري شود و نيز از روش هايي استفاده مي گردد كه مراقبت هاي درماني پس از عمل كمتري نياز داشته باشد .

اين موارد همه و همه بالا بودن هزينه هاي جراحي زيبايي علي الخصوص در ناحيه را توجيه پذير مي كند علاوه بر استفاده از تجهيزات مدرن و داروهاي معتبر ، دستمزد متخصص پوست و مو بخش ديگري از هزينه هاي كاشت ابرو است كه با توجه به ظرافت كار ، ميزان مهارت و تجربه سابقه ي پزشك ذوق معالج و نيز انتظارات بيمار از پزشك در كلنيك هاي مختلف در شهرهاي مختلف متفاوت خواهد بود .

به طور مثال ممكن است هزينه ي خدمات در مراكز كاشت ابرو در تهران بيشتر از شهرستان ها باشد . از ديگر مواردي كه در تعيين هزينه هاي كاشت ابرو اهميت دارد اعتبار مركز مورد مراجعه و سطح خدمات قبل و بعد از عمل آن مي باشد كه كلينيك هاي زيبايي در اين بخش طيف گسترده اي از عملكرد را دارند .

در نهايت بايد گفت برخي عوامل ديگر نيز در تعيين هزينه عمل جراحي كاشت ابرو اهميت دارد كه مي توان از جمله آنها به عدم كوتاهي موي سر اشاره نمود و در حال حاضر قيمت كاشت ابرو نزد يك متخصص كاشت مو خوب  به طور تقريبي و ميانگين با استفاده از روش هاي متداول FUT و FIT بين يك ميليون تا دو ميليون در مراكز مختلف متفاوت بوده و با استفاده از روش هاي نوين يا انحصاري در برخي كلنيك ها مانند FUE و SUE  بين  ۳۵۰۰۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰۰۰ متغير مي باشد

 :: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 53
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

طبعا هر عمل جراحي عوارضي را به همراه دارد. كاشت ريش و سبيل هم از اين قاعده مستثني نيست و بعد از انجام عمل جراحي ممكن است برخي علائم ظهور و بروز پيدا كند كه بايد آنها را جدي گرفت و در صورت مشاهده با پزشك معالج خود مشورت نمود.

البته تمامي عوارضي كه در اين قسمت ذكر مي شود ممكن  است در يك فرد بروز نكند و يا حتي اين احتمال وجود دارد در برخي افراد علائم و عوارضي مشاهده نشود اما به طور معمول پس از كاشت ريش و سبيل التهاب در نواحي پيوند شده تقريبا اجتناب ناپذير است. مطمئنا آنچه به فرد كمك مي كند تا كمتر دچار عوارض پس از عمل جراحي شود رعايت اصول بهداشتي و مراقبتي پس از عمل مي باشد كه در رأس آنها رعايت بهداشت فردي قرار دارد. فرد مي بايست با يك متخصص كاشت مو خوب حداقل تا يك ماه در ارتباط باشد و مورد ويزيت قرار گيرد.

همچنين در صورت تجويز داروي خاصي از طرف متخصص فرد بايد آنها به طور مرتب مصرف نمايد و اگر پزشك جهت شستشوي صورت، صابون خاصي پيشنهاد مي شود، فرد حتما از آن استفاده كند. از جمله موارد قابل توجه آن است كه در هيچ كجاي بدن مويي وجود ندارد كه كاملا شبيه موي ريش و سبيل باشد بنابراين موهاي كاشته‌شده با موهاي فعلي ريش و سبيل تا حدي مطابقت ندارند و معمولا موهاي كاشته‌ شده از لحاظ مشخصات ظاهري (مثل رنگ، ضخامت و…) تا حدي با موهاي قبلي ريش و سبيل تفاوت خواهند داشت البته بايد در انتخاب محل دهنده مو براي كاشت ريش و سبيل دقت كرد تا اين مشكل تا حد امكان كمتر شود.

از آنجا كه با لوازمي كه در حال حاضر براي كاشت ريش و سبيل (كه البته بسيار ظريف و ميكروسكوپيك هستند)، استفاده مي‌شوند، نمي‌توان تراكمي شبيه ريش و سبيل طبيعي ايجاد كرد، فاصله موهاي كاشته شده بيشتر از موهاي طبيعي ريش و سبيل خواهدبود. البته مي‌توان در جلسه‌هاي دوم و سوم كاشت ريش و سبيل، اين فاصله‌ها را كم كرد ولي به هر حال تراكم آن هيچ‌وقت شبيه ريش و سبيل طبيعي نخواهد شد.

با توجه به چرب‌بودن طبيعي پوست صورت در ناحيه، امكان بروز جوش‌هاي چركي پس از كاشت ريش و سبيل بيشتر از كاشت موي سر است بنابراين گاهي بايد بيمار براي مدتي پس از كاشت ريش و سبيل آنتي‌بيوتيك مصرف كند. البته اين مشكل رشد موهاي كاشته‌شده را مختل نخواهد كرد.

به طور كلي بعضي از عوارض جانبي معمول بعد از جراحي كاشت ريش عبارتند از: خارش و سوزش، تورم در اطراف نواحي درمان شده، درد در ناحيه صورت و پوست سر، قرمزي صورت و پوست سر، سفت شدن صورت و پوست سر:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 51
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 9 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

كاشت ابرو با روش FUT شامل استخراج واحدهاي فوليكولي مي شود كه بطور طبيعي شامل ۱ الي ۴ تار مو مي شوند. اين واحدهاي فوليكولي بصورت نوار خطي از سر بيمار جدا مي شوند كه در اكثر موارد، فوليكول هاي اهدايي در پشت سر بيمار قرار دارند. از سوزن هاي كوچكي براي جدا كردن واحدهاي فوليكولي از يكديگر استفاده مي شود. فوليكول ها براي كاشت در ناحيه ابرو آماده مي شوند و هنگام كاشت به ريشه هاي فوليكول ها توجه زيادي مي شود تا بتوان شاهد نتايج بهتري از كاشت ابرو بود.

جهت كاشت فوليكول ها، شبيه ابروهاي طبيعي خود بيمار است زيرا هدف اين است كه ابروها در عين طبيعي به نظر رسيدن، پرپشت تر از قبل هم بشوند.يك متخصص كاشت مو خوب تمام تلاش خود را مي كند تا جاي اسكارها در روي سر بيمار كمتر مشخص بشوند.اگر هنگام بخيه زدن برش روي سر بيمار، از تكنيك پيشرفته اي استفاده بشود، موهاي سر روي همين اسكارها شروع به رشد مي كنند تا در نهايت جاي تمام اسكارها با موها پوشانده بشوند. از طرفي ديگر، سايز برش سر در كاشت ابرو با روش FUT بسيار كوچك است و به سرعت توسط موها پوشانده مي شود و بيمار نبايد نگران بخيه و اسكارهاي روي سرش باشد.

عوارض مربوط به كاشت ابرو با روش FUT عبارت است از :

 • ايجاد اسكار نواري در روي سر بيمار : اسكار نواري كه در اثر كاشت ابرو به روش FUT در روي سر بيمار بوجود مي آيد، با گذشت زمان ترميم مي شود و يا توسط موها پوشانده مي شود.
 • بخيه هاي مشخص در روي سر بيمار : ظاهر غير طبيعي بخيه ها به وضوح روي سر بيمار ديده مي شود و مهارت و تجربه متخصص مي تواند اين عارضه را تا حد زيادي كاهش بدهد.
 • تورم : در اطراف پيشاني و چشم ها ممكن است تورم بوجود بيايد كه ۱ الي ۲ روز بعد رفع مي شوند.
 • حساسيت و آلرژي : ممكن است بيمار در نقاطي از سر كه فوليكل ها استخراج شده اند و همچنين در ناحيه ابروهاي خود، حساسيت و آلرژي خفيفي را هم احساس كند كه معمولا به سرعت برطرف مي شوند
 • درد : دردهايي كه بيمار در قسمت سر و ابروهاي خود احساس مي كند را هم مي توان با رعايت دستورالعمل هاي متخصص كاهش داد.
 • دوره چند روزه ريكاوري بيمار : براي ترميم بخيه ها و برطرف شدن هرگونه قرمزي در روي ابروها، لازم است بيمار چند روزي را استراحت كند.
 • ايجاد پوسته هاي زياد در قسمت ابروها : ايجاد پوسته هم بخشي طبيعي از كاشت ابرو است كه بيمار بايد دستورات پزشك را در زمينه شستشو و مراقبت از ابروها بطور دقيق انجام بدهد.


:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 56
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 8 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

معمولاً موي سر و موي ابرو بسيار باهم متفاوت هستند. پس از پيوند زدن موي پشت سر به ابروها بايد موي پيوند زده‌شده را آموزش دهيد كه تا حدودي مانند موي ابرو رفتار كند. بخشي از اين وظيفه به عهده جراح است كه بايد موي پيوندي را به‌ گونه‌اي قرار دهد كه رشد آن از الگوي طبيعي رشد ابروها پيروي كند.بخش ديگر به عهده شماست. موي پيوند زده‌شده به‌ گونه‌اي رشد مي‌كند كه انگار هنوز در پشت سر قرار دارد.

علي‌رغم اينكه رشد مو ابرو زماني كه به حدود نيم اينچ يا كمتر رسيد، متوقف مي‌شود، موي پيوند زده‌شده همچنان به رشد خود ادامه مي‌دهد. اگر نمي‌خواهيد ابروهايتان خيلي بلند و پرپشت شوند بايد چند وقت يك‌بار آن‌ها را كوتاه و مرتب كنيد.مي‌توانيد با استفاده از قيچي ابرو خودتان ابروهايتان را مرتب و كوتاه كنيد. اگر خيلي نگران كوتاه شدن يا خيلي كم‌حجم شدن ابروها هستيد، مي‌توانيد به آرايشگاه مراجعه كنيد.

يكي از توصيه هاي بعد از كاشت ابرو كه يك متخصص كاشت مو خوب  به شما داده مي شود احتمالا اين است كه براي اصلاح ابروي خود تا مدتي بعد از عمل صبر نماييد و عجله نكنيد.اگر دست به موچين برديد بايد بسيار محتاطانه عمل كنيد تا نتايج جراحي از بين نرود. وقتي موي پيوندي رشد كرد، مي‌توانيد به شكل ابروي طبيعي‌تان به آن مدل دهيد. يعني مي‌توانيد آن را با برس ابرو، شانه كنيد و با دقت رشته‌اي مو را برداريد. مي‌توانيد از مداد ابرو هم براي پر كردن آن ناحيه استفاده كنيد.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 50
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 7 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

كاشت مو عملي جراحي است كه در آن فوليكول هاي مو از بخش هاي ديگر به بخش كم پشت و يا طاس پيوند زده مي شود.كاشت مو عمدتا براي درمان طاسي با الگوي مردانه انجام مي شود.

كاشت مو امروزه با چند روش انجام مي شود كه اغلب آن ها بسيار مطمين هستند و تا به حال نيز نتايج خوبي ديده شده است و اكثر بيماران از انجام آن رضايت داشته اند.كاشت مو سن خاصي دارد و معمولا در سنين زير بيست و سه سال انجام اين عمل توصيه نمي شود و اغلب صورت نمي گيرد

گاهي اوقات  موهاي فرد با روش هاي تقويتي به تراكم دلخواه فرد نمي رسد و اين روش ها آن گونه كه بايد جواب نمي دهند و فرد از نتايج حاصل شده از لين روش ها راضي نخواهد بود بنابراين  فرد در اين مرحله اقدام به انجام كاشت مو و يا ترميم مو مي كند.

كاشت مو و پيوند مو طبيعي يك درمان قطعي جهت ريزش مو است.بهترين راه درمان موهاي از دست رفته در حال حاضر فقط گزينه كاشت مو طبيعي مي باشد.

در روش پيوند موي طبيعي به منظور جايگزين كردن موهاي از دست رفته از فوليكول موهاي موجود در نواحي مقاوم به ريزش كه معمولا پشت و دور سر است، استفاده مي شود. بنابراين فوليكول يا پياز موي پيوند شده نه تنها يك موي كاملا طبيعي است بلكه تقريبا تا پايان عمر باقي مانده و نسبت به ريزش مقاوم است.

براي كسب اطلاعات بيشتر و آشنايي با انواع روش هاي كاشت مو بهتر است با يك متخصص كاشت مو خوب مشورت كنيد . هم چنين مي توانيد با مراجعه به وبسايت بهداشت و سلامت نسخه با جديدترين روش هاي كاشت مو آشنا شويد، و درمان مناسب خود را انتخاب كنيد.

 :: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 51
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 6 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

 از مهمترين مواردي كه براي كاشت ابرو بايد به آن دقت كنيد دكتر كاشت ابرو و يا مركز و كلينيكي است كه در آن كاشت ابرو را انجام مي‌دهيد. اولين قدم در اين موضوع سابقه كاري آن مركز است كه ترجيحا سابقه كار بالاي ۱۰ سال داشته باشد دليل آن اين است كه داشتن سابقه كاري بيشتر باعث تجربه كاري بيشتر و در نهايت كيفيت مطلوب كار مي‌شود نكته بعدي كه در اين موضوع از اهميت زيادي برخوردار است به روز بودن و همگام‌سازي اطلاعات و علم پزشكي با سطح دنيا است .

در اين بخش روشي كه آن مركز براي كاشت ابرو استفاده مي‌كند اهميت دارد كه اين روش بهترين و جديدترين روش كاشت ابرو در دنيا باشد در نهايت ميزان رضايت فرد از اولين لحظه حضور او تا زماني كه موهاي كاشته شده‌ آن رويش پيدا كند و به حالت مطلوب برسد اهميت دارد كه اين ميزان رضايت از نحوه برخورد گرفته تا در اختيار گذاشتن امكانات و رفاه حال عمومي  را شامل مي‌شود.

مراكز معتبر و باسابقه از بهترين و مجرب ترين پزشكان براي جلب رضايت مراجعه كنندگان خود استفاده مي كنند. ميزان تخصص پزشك در نتايج كاشت ابرو تاثير قابل توجهي را دارد به همين دليل براي اين كار بايد به يك متخصص كاشت مو خوب مراجعه كنيد در غير اينصورت به نتايج دلخواه دست پيدا نخواهيد كرد.مراجعه به متخصصان بي تجربه باعث ميشود كه ظاهر ابروها غير طبيعي به نظر برسد و علاوه بر اين عوارض مختلفي را تجربه كنيد.

نظرات در مورد كاشت ابرو 

بسيار طبيعي است نظرات درباره كاشت ابرو متفاوت بوده و قبل از انجام كاشت ابروي طبيعي بايد نظرات درباره كاشت ابرو را جويا شد .ممكن است برخي از كاشت ابرو خود راضي باشند و از اينكه ابرو هاي آن ها از حالت طاسي قبل از كاشت و يا كم پشتي آن ها در قبل درآمده است خرسند باشند اما برخي ديگر به دلايل مختلفي از كاشت ابرو خود ناراضي باشند به همين دليل براي آگاهي از دلايل رضايت و يا عدم رضايت كساني كه عمل كاشت ابرو را انجام داده اند بعضي از كلينيك ها و مراكز كاشت ابرو نظرات درباره كاشت ابرو را به شكل كليپ هاي مصاحبه اي جمع آوري كرده اند كه ساير متقاضيان كاشت ابرو بتوانيد آن ها را مشاهده فرمايند و در مورد تصميمي كه گرفته اند بتوانند انتخاب درست و آگاهانه اي داشته باشند.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 52
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 3 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

افرادی که متقاضی کاشت ابرو می‌باشند بنا به دلایل زیر تمایل دارند که ابروهای خود را کاشت کنند این دلایل عبارتند از: یکی از دلایلی که اکثر افراد متقاضی کاشت ابرو اظهار می‌کنند جراحت و شکستگی ابرو می‌باشد که این جراحت و شکستگی ممکن است ناشی از تصادف، حوادث‌هایی که باعث شده به ابرو ضربه وارد شود و … می‌باشد.علت بعدی که باعث می‌شود فرد به کاشت ابرو روی بیاورد انجام درمان‌ها و جراحی‌های پزشکی در ناحیه ابرو می‌باشد مانند برداشت غده‌ی چربی ، زیبایی و غیره .

اصلاح کردن زیاد ابرو و برداشتن متعدد آن ریشه ابرو را ضعیف کرده و در نهایت باعث ریزش آن می‌شود که این مورد از دیگر مواردی است که فرد را مجبور به انجام کاشت ابرو می‌کند. برخی از افراد هستند که در بدو تولد دچار مشکلات و نواقصی می باشند که اصطلاحا از آن به نام مادرزادگی یاد می‌کنند یکی از این نواقص و مشکلات نقص در موهای ابرو بوده که تنها راه درمان آن کاشت ابرو است.

دلیل دیگر ریزش مو در ابرو ریزش موهای ابرو به صورت ارثی می‌باشد که این مورد هم با کاشت ابرو برطرف می‌شود توجه داشته باشید که ربزش موی ارثی فقط شامل موی سر نمی‌شود بلکه ابرو، ریش و سبیل و … هم ممکن است دچار ریزش شوند.  داشتن بیماری آلوپسی از دیگر مواردیست که ریزش ابرو در آن رخ می‌دهد که این بیماری یک بیماری اتو ایمن بوده و گلبول‌های سفید بر این باورند که مو یک عنصر بیگانه ست و مو را از بین می‌برند و در نهایت ریزش مو در ابرو در این بیماری به شکل سکه‌ای است که در اینجا کاشت ابرو کارساز نبوده و ترمیم ابرو به روش HRT توصیه می‌شود.

مهمترین دلیل و علتی که اکثر متقاضیان کاشت ابرو آنرا اعلام می‌کنند انجام تتو و هاشور روی ابروهایشان بوده است که متاسفانه قابل پاک شدن و برگشت نمی‌باشد و تنها راه برای این نوع ابرو ها کاشت ابرو به روش FUE است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت ابرو بهتر است با یک متخصص جراحی زیبایی و یا یک متخصص کاشت مو خوب مشورت کنید.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 48
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 2 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

با توجه به سهولت انجام روش FIT و متداول بودن آن اكثر كلينيك هاي زيبايي كه كاشت ابرو در آن انجام مي شود اين روش را ارائه مي نمايند . از طرف ديگر هزينه هاي كاشت ابرو به روش FIT نسبت به ساير روش ها كمتر مي باشد و اين امر مراجعين را بيشتر به استفاده از اين روش ترغيب مي كند هرچند كه بهتر آن است كه پزشك معالج پس از انجام معاينات و بررسي هاي لازم روش مناسب جهت بيمار را پيشنهاد دهد

با توجه به گستره ي روش هاي كاشت ابرو برخي مراكز روش هاي انحصاري جهت كاشت ابرو دارند كه تنها با استفاده از تجهيزات خاص آن ها و با توجه به تخصص پزشكان آن مركز قابل انجام است . نكته مهم در بحث مراكز كاشت ابرو آن است كه انتخاب مركز علاوه بر اينكه مي تواند با مشورت و استفاده از تجربيات كاشت ابروي ديگران باشد مي بايست به سطح خدمات مورد ارائه در حين جراحي ، خدمات مشاوره اي كلينيك ها پيش از عمل ، خدمات درماني مراقبتي آن ها پس از پيوند دقت ويژه اي نمود و اينكه مهمترين عنصر در مركز آن است كه از وجود پزشكان متخصص كاشت مو خوب و با مهارت بالا جهت انجام پيوندها بهره ببرد در نهايت بايد توجه داشت پيش از انجام پيوند كاشت ابرو در مورد كلينيك ها تحقيقات لازم و كافي در مورد معتبر بودن مركز صورت پذيرد و مجوزهاي آن ها از مراكز ذيربط توسط فرد بررسي شود.

هزينه كاشت ابرو 

عمل جراحي كاشت ابرو جزو عمل هاي زيبايي به شمار مي آيد . معمولا هزينه خدمات در اين حوزه نسبتا بالا مي باشد. همچنين مي دانيم همواره استفاده از بهترين روش كاشت ابرو هزينه ي بيشتري را مي طلبد . اكثر افرادي كه به منظور پيوند ابرو به مراكز كاشت  ابرو مراجعه مي كنند مي خواهند از تجهيزات ، امكانات و فناوري هاي روز دنيا جهت عمل جراحي آن ها استفاده شود تا از بروز عوارض احتمالي جلوگيري شود و نيز از روش هايي استفاده مي گردد كه مراقبت هاي درماني پس از عمل كمتري نياز داشته باشد .

اين موارد همه و همه بالا بودن هزينه هاي جراحي زيبايي علي الخصوص در ناحيه را توجيه پذير مي كند علاوه بر استفاده از تجهيزات مدرن و داروهاي معتبر ، دستمزد متخصص پوست و مو بخش ديگري از هزينه هاي كاشت ابرو است كه با توجه به ظرافت كار ، ميزان مهارت و تجربه سابقه ي پزشك ذوق معالج و نيز انتظارات بيمار از پزشك در كلنيك هاي مختلف در شهرهاي مختلف متفاوت خواهد بود .

در نهايت بايد گفت برخي عوامل ديگر نيز در تعيين هزينه عمل جراحي كاشت ابرو اهميت دارد كه مي توان از جمله آنها به عدم كوتاهي موي سر اشاره نمود و در حال حاضر قيمت كاشت ابرو به طور تقريبي و ميانگين با استفاده از روش هاي متداول FUT و FIT بين يك ميليون تا دو ميليون در مراكز مختلف متفاوت بوده و با استفاده از روش هاي نوين يا انحصاري در برخي كلنيك ها مانند FUE و SUE  بين  ۳۵۰۰۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰۰۰ متغير مي باشد.

 :: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 59
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 1 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

ريزش ابرو به دلايل متعددي ميتواند اتفاق بيافتد . ممكن است به علت تغييرات هورموني ، بروز عفونتي در بدن ، مشكلات پوستي و يا اختلال در سيستم ايمني بدن ، آسيبهاي جسمي ، تنش هاي عصبي و ضربه هاي روحي رخ دهد . در ميان اختلالات غذايي و كمبود ويتامين ها هم نقش مهمي ايفا مي كند .

اختلالات تيروئيدي هم سبب ريزش ابرو ميشوند . غده تيروئيد فرايند متابوليسم را كنترل مي كند و پر كاري و كم كاري آن مي تواند در چند پروسه طبيعي از جمله رشد مو اختلال ايجاد كند . افزايش سن ميتواند علت ديگري براي ريزش ابرو قلمداد شود . استفاده از داروهاي خاصي مثل داروهاي شيمي درماني هم ميتواند سبب ريزش موقتي ابرو شود .

كاشت ابرو با روش SUT

در روش كاشت ابرو SUT هيچ نيازي به بيهوشي و تيغ جراحي نيست و در پايان هم هيچ اثري از اسكار يا بريدگي مشاهده  نمي شود . كار توسط ابزار اتوماتيك و تحت نظارت جراح با تجربه انجام ميشود . در اين روش موهاي ابرو با تراكم و زيبايي خاصي رشد مي كنند بر خلاف روشهاي ديگر به جلسات مكرر نيازي ندارد . اين روش در مقايسه با روشهاي ديگر تراكم موي سه برابري را نشان ميدهد . از مزاياي ديگر آن طبيعي بودن خط رويش ابرواست . رشد كاملا بدون دردي است .

كاشت ابرو به روش FUT

در روش كاشت ابرو fut ، موهايي از قسمتهايي با تراكم بيشتر مثل پشت سر برداشته  ميشود . اينكار به اين منظور انجام ميشود تا نتيجه ي كار به شكل مطلوبي محقق شود از انجاييكه ساختار چهره ي هر فرد منحصر به فرد است انتخاب متخصص با تجربه براي انجام اين عمل بسيار مهم  است . در ابتدا بررسيهاي اوليه روي موهاي پشت سر صورت ميگيرد و گرافتهاي مورد نياز برداشته  ميشود . سابقه ي بيمار بايد بررسي شود براي مثال از افراد سيگاري خواسته ميشود مدتي سيگار مصرف نكنند .از انجاييكه چند دارو مثل اسپرين و يا داروي ضد التهابي بايد تجويز شود واكنشهاي آلرژيكي بيمار بررسي ميشود .

كاشت ابرو به روش FUE

روش كاشت ابرو fue را ميتوان براي تمام سنين استفاده كرد تا حدودي مشابه روش FUT است به اين صورت كه موهايي از قسمتهاي پشت سر برداشته  ميشود . معمولا بدون درد و اثر اسكار جراحي است . در اين روش با استفاده از ابزار بسيار ظريفي فوليكولهاي مو برداشته ميشود تا ظاهر طبيعي آن بعد از كاشت حفظ شود  . يك متخصص كاشت مو خوب اين كار را طي دو جلسه  انجام ميدهد تا بهترين تراكم مو حاصل شود.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 54
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 31 فروردين 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

دو روش كه براي غلبه بر مشكل ريزش مو در مردان به كار برده مي شود درمان هاي داخلي و درمان هاي خارجي مي باشند.در شيوه درمان داخلي براي ريزش مو با الگوي مردانه توليد دي هيدروتستوسترون يعني هورمون مردانه اي كنترل مي شود كه فوليكول هاي مو افراد مستعد ريزش مو به لحاظ ژنتيكي را ضعيف مي كند

مزوتراپي 

مزوتراپي  يك روش غيرتهاجمي آرايشي است  كه در آن نيازي به جراحي براي ترميم مو نيست. در اين روش درماني با كمك ريز تزريق هايي بافت پوست در زير لايه اپيدرم هدف قرار مي گيرد و لايه ي مزودرم را كه با عمق نزديك يك ميلي متر در زير لايه سطحي پوست است تحريك به بازسازي و ترميم موي طبيعي انسان مي كند.براي ترميم ريزش مو محلول مزوتراپي كه حاوي تركيب خاصي از برخي مواد شيميايي ، مواد معدني، آمينواسيدها، ويتامين ها، اسيدهاي هسته اي و كوآنزيم ها است، با دوزهايي كه مناسب با نياز خاص بيمار تنظيم شده است به پوست سر تزريق مي شود.

ليزرتراپي

يكي از راه هاي موثر تقويتي براي تقويت مو ليزر تراپي يا همان ليزر سرد است كه نوعي ليزر با انرژي نوري توليد شده مي باشد.نور استفاده شده در ليزر تراپي مادون قرمز است.

دستگاهي كه در ليزر تراپي استفاده مي شود اثر گرمايش ندارد و بنابراين هيچ يك از آسيب هاي مربوط به سوختگي پوست با ليزر در بيمار ايجاد نمي شود.اين روش با سطح انرژي و جريان كم همراه با اثربخشي بالا صورت مي گيرد و جراحي در آن انجام نخواهد شد.

كاشت مو

كاشت مو عملي جراحي است كه در آن فوليكول هاي مو از بخش هاي ديگر به بخش كم پشت و يا طاس پيوند زده مي شود.كاشت مو عمدتا توسط يك متخصص كاشت مو خوب براي درمان طاسي با الگوي مردانه انجام مي شود.

كاشت مو امروزه با چند روش انجام مي شود كه اغلب آن ها بسيار مطمين هستند و تا به حال نيز نتايج خوبي ديده شده است و اكثر بيماران از انجام آن رضايت داشته اند.كاشت مو سن خاصي دارد و معمولا در سنين زير بيست و سه سال انجام اين عمل توصيه نمي شود و اغلب صورت نمي گيرد.

 :: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 43
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 30 فروردين 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

یکی از بهترین روش های کاشت موی طبیعی است ، کاشت مو FIT نام دارد.

تفاوتی که روش کاشت مو FIT با کاشت مو FUT دارد تنها در مدل برداشتن فولیکولها از مناطق اهدا کننده میباشد و ادامه روند کاشت مو به همهان روش کاشت مو FUT است.

در روش کاشت مو FIT از بی حسی موضعی استفاده میشود و در محیط تمام استریل فولیکول های مو به طور جدا با ابزار های مخصوصی که وجود دارد و قطر این دستگاها به اندازه کمر از ۱ میلی متر است برداشته می شوند و در مناطقی که مو وجود ندارد کاشته میشود.

خط رویش مناسب یکی از مهم ترین روش هایی است که کاشت مو را در نتیجه متفاوت می کند.

FIT  هیچ جای زخمی را در پشت سر فرد مراجعه کننده برجا نمی گذارد. در این روش نیاز به بستری شدن در مرکز کاشت مو FIT نیست. انجام پیوند در روش کاشت مو  FIT کاملا سرپایی و با بی حسی موضعی است

تعدادی از مهم ترین نکات قابل بررسی که مشخص می کند فرد کاندید مناسبی برای پیوند مو به این روش به حساب می آید، عبارتند از:

·         آقایان ۱۸ تا ۲۵ ساله کاندید مناسبی برای کاشت مو نمی باشند بجز موارد خاص با نظر پزشک.

·         بررسی وضعیت سلامت فرد شرح حال کامل و انجام آزمایشات لازم ضروری است. بیماران دیابتی و فشار خون بالا قبل از عمل بایستی بیماری آنها کنترل شده باشد. همچنین افرادی که درگیر بیماری های عفونی و مشکلات پوستی هستند باید قبل از عمل درمان شوند تا کاندید مناسبی برای کاشت مو با این روش باشند.

·         قطر تنه مو در عمل کاشت مو بسیار مهم است. افرادی که قطر موی آنها زیاد است در مقایسه با افرادی داری قطر مو کمتری هستند کاندیدای بهتری هستند.

·         کیفیت موها در ناحیه دهنده مو (بانک مو) نقش مهمی در فرایند کاشت مو دارد. کسانی که در ناحیه پشت سرشان تراکم بالایی از فولیکول های مو داشته باشند، کاندید خوب برای پیوند مو به حساب می آیند. اگر تراکم بالا باشد موهای قابل دسترس برای کاشت در ناحیه جلوی سر بیشتر می شود. موهای ضخیم و مجعد ظاهر پر تری ایجاد می کنند.

·         میزان شلی پوست مشخص می کند تا چه میزان از پوست پشت سر می توان بر داشت تا با حد اقل کشش بتوان بخیه زد و احتمال اسکار بخیه کاهش یابد . در پوستهای شل تر میزان مجاز برداشت پوست بیشتر از پوست سفت می باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است با یک متخصص کاشت مو خوب مشورت کنید. :: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 52
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 فروردين 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

براي اينكه تراكم موهاي صورت را به روش كاشت افزايش دهيد بهتر است به متخصصان زيبايي، كاشت مو و كلينيك هاي معتبر مراجعه كنيد.متخصصان زيبايي وضعيت ريش ها و موهاي صورتتان را بررسي خواهند كرد و بهترين روش كاشت را با توجه به شرايط صورت و پوستتان در اختيارتان قرار خواهند داد .هم چنين نكات لازم براي اولين جلسه ي كاشت را  در اختيارتان قرار ميگيرد.

براي كاشت ريش بايد سعي كنيد تا جايي كه ميتوانيد بهترين كلينيك كاشت ريش را انتخاب كنيد چون نداشتن تخصص كافي در اين كار ميتواند نتيجه ي نامطلوبي را به دنبال داشته باشد و حتي عوارض بدي را هم به بار آورد. براي اينكه دچار سردرگمي نشويد و بدانيد بهترين كلينيكي كه مردان ميتوانند براي اين كار به آن مراجعه كنند بهتر است به مواردي مانند سابقه متخصصان موجود در مركز مورد نظر و نتيجه اي كه براي بيماران داشته است توجه كنيد.

به طور كلي مردان براي كاشت ريش ميتوانند به در دسترس ترين كلينيكي كه وجود دارد براي اين كار مراجعه كنند به شرطي كه از معتبر بودن آن اطمينان حاصل كنند و فاكتورهايي كه گفته شد را مورد توجه قرار دهند.

هزينه كاشت موي ريش و سبيل طبيعي

هزينه كاشت ريش براي همه يكسان نيست . قيمت كاشت ريش و سبيل با توجه به شرايط فرد و همچنين پزشك متفاوت است. اين هزينه بسته به زمان لازم براي درمان و همين طور ناحيه و موي كاشته شده متغير است.

عوامل بسيار زيادي در تعيين هزينه هاي عمل كاشت ريش و سبيل دخالت دارند.حتي هزينه ها به شهري كه در آن كاشت ريش و سبيل را انجام مي دهند نيز بستگي دارد به طور معمول هزينه كاشت ريش در تهران بيشتر از ساير شهرستان ها است.بنابراين بهتر است براي هزينه هاي كاشت ريش و سبيل به يك متخصص كاشت مو خوب مراجعه فرمائيد.

 :: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 53
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 26 فروردين 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

همانطور كه گفته شد مهمترين اقدامي كه باعث تأثيرگذاري عمل كاشت مو مي شود رعايت اصول مراقبتي پس از عمل جراحي مي باشد. يك متخصص كاشت مو خوب ، پس از انجام عمل اين اصول را به فرد بايد متذكر شود و هشدارهاي لازم را در صورت عدم رعايت اين اصول به فرد مورد عمل ابلاغ نمايد. در رأس مراقبت هاي پس از عمل جراحي رعايت بهداشت فردي و اصول شستشوي صورت پس از عمل اهميت دارد.

فرد بايد حداقل تا ۲۴ ساعت پس از انجام عمل از شستشوي صورت خودداري نمايد تا بدن و صورت به حالت طبيعي متابوليسم خود بازگردد. جهت شستشوي روزانه و استحمام نيز حتي الامكان بايد از صابون و شامپوي مخصوص كه پزشك توصيه مي نمايد، استفاده كند.

بايد دقت داشت حدود دو تا سه هفته پس از جراحي پيوند ريش، موهاي پيوند شده مي‌ريزند. اين وضعيت طبيعي و موقت است. همين از دست دادن ناگهاني مو در جراحي كاشت موي معمول اتفاق مي‌افتد. سرانجام مو دوباره رشد مي‌كند و ريش شما را پر مي‌نمايد.

پس از كاشت ريش و سبيل طبيعي، بيمار مي تواند موهاي صورت خود را اصلاح كرده و ظاهر موهاي صورت را با توجه به نظر خود تنظيم نمايد. براي ايجاد يك ظاهر طبيعي، موهاي ريش و سبيل به صورت منفرد و گاهي اوقات دو تايي كاشته مي‌شوند. در اين زمان بايد  مراقبت كافي در ارتباط با كاشت موهاي صورت در ارتباط با محل دقيق پيوندها و زاويه آنها به عمل آيد. هنگامي كه موها در محل كاشته شد، نتايج حاصل از آن براي بيمار دائمي خواهد بود.

يكي از موارد مهم كه مورد توجه آقايان نيز مي باشد آن است كه نحوه اصلاح صورت بايد به چه ترتيبي باشد. به طور معمول از بيماران خواسته مي شود كه بين ده روز تا دو هفته پس از كاشت ريش و سبيل از اصلاح كردن موهاي صورت خود خودداري كنند.

پس از عمل شما نبايد به مدت ۵ روز ناحيه ريش و سبيل را به آب بزنيد. همچنين بعد از ۱ روز مي توانيد به سركار خود برويد. اما آثار عمل باقي خواهد ماند كه البته زياد نيست. همچنين پس از ۳ ماه موها براي هميشه رشد مي كنند.

نتايج حاصل از پيوند مو به صورت و كاشت ريش و سبيل دائمي و هميشگي هستند. مويي كه جديدا پيوند زده شده مانند موي معمولي رشد خواهد كرد اين حالت براي هميشه ادامه خواد داشت. موي پيوند زده شده طبيعتا خصوصيات قبلي خود را حفظ خواهد كرد و ريزش نخواهد داشت و از الگوي ريزش مو يا كم پشت بودن موها در ناحيه‌اي كه كاشته شده پيروي نمي‌كند و ثابت باقي خواهد ماند.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 48
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 24 فروردين 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

همانطور كه گفته شد مهمترين اقدامي كه باعث تأثيرگذاري عمل كاشت مو مي شود رعايت اصول مراقبتي پس از عمل جراحي مي باشد. يك متخصص كاشت مو خوب ، پس از انجام عمل اين اصول را به فرد بايد متذكر شود و هشدارهاي لازم را در صورت عدم رعايت اين اصول به فرد مورد عمل ابلاغ نمايد. در رأس مراقبت هاي پس از عمل جراحي رعايت بهداشت فردي و اصول شستشوي صورت پس از عمل اهميت دارد.

فرد بايد حداقل تا ۲۴ ساعت پس از انجام عمل از شستشوي صورت خودداري نمايد تا بدن و صورت به حالت طبيعي متابوليسم خود بازگردد. جهت شستشوي روزانه و استحمام نيز حتي الامكان بايد از صابون و شامپوي مخصوص كه پزشك توصيه مي نمايد، استفاده كند.

بايد دقت داشت حدود دو تا سه هفته پس از جراحي پيوند ريش، موهاي پيوند شده مي‌ريزند. اين وضعيت طبيعي و موقت است. همين از دست دادن ناگهاني مو در جراحي كاشت موي معمول اتفاق مي‌افتد. سرانجام مو دوباره رشد مي‌كند و ريش شما را پر مي‌نمايد.

پس از كاشت ريش و سبيل طبيعي، بيمار مي تواند موهاي صورت خود را اصلاح كرده و ظاهر موهاي صورت را با توجه به نظر خود تنظيم نمايد. براي ايجاد يك ظاهر طبيعي، موهاي ريش و سبيل به صورت منفرد و گاهي اوقات دو تايي كاشته مي‌شوند. در اين زمان بايد  مراقبت كافي در ارتباط با كاشت موهاي صورت در ارتباط با محل دقيق پيوندها و زاويه آنها به عمل آيد. هنگامي كه موها در محل كاشته شد، نتايج حاصل از آن براي بيمار دائمي خواهد بود.

يكي از موارد مهم كه مورد توجه آقايان نيز مي باشد آن است كه نحوه اصلاح صورت بايد به چه ترتيبي باشد. به طور معمول از بيماران خواسته مي شود كه بين ده روز تا دو هفته پس از كاشت ريش و سبيل از اصلاح كردن موهاي صورت خود خودداري كنند.

پس از عمل شما نبايد به مدت ۵ روز ناحيه ريش و سبيل را به آب بزنيد. همچنين بعد از ۱ روز مي توانيد به سركار خود برويد. اما آثار عمل باقي خواهد ماند كه البته زياد نيست. همچنين پس از ۳ ماه موها براي هميشه رشد مي كنند.

نتايج حاصل از پيوند مو به صورت و كاشت ريش و سبيل دائمي و هميشگي هستند. مويي كه جديدا پيوند زده شده مانند موي معمولي رشد خواهد كرد اين حالت براي هميشه ادامه خواد داشت. موي پيوند زده شده طبيعتا خصوصيات قبلي خود را حفظ خواهد كرد و ريزش نخواهد داشت و از الگوي ريزش مو يا كم پشت بودن موها در ناحيه‌اي كه كاشته شده پيروي نمي‌كند و ثابت باقي خواهد ماند.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 49
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 24 فروردين 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

کاشت ریش و سبیل در واقع همان کاشت مو می باشد که محل قرار گرفتن موی پیوند شده متفاوت است در علم روز دنیا از تمامی روش هایی که جهت کاشت مو استفاده می شود، در کاشت ریش و سبیل نیز کاربرد دارد.

کاشت ریش کاملا شباهت به کاشت موی سر دارد، اما از نظر هر متخصص کاشت مو خوب کاشت ریش از میزان حساسیت و دقت بالاتری برخوردار است. برای کاشت ریش باید به جهت رشد موها یا به اصطلاح زاویه خواب موها دقت شود. در صورتی که به این موارد توجه شود، کاشت ریش بسیار دقیق تر و طبیعی تر خواهد بود.

پس از استخراج فولیکول های مو از نواحی انتقال دهنده، آنها از هم جداسازی میشوند و در سطح صورت شکاف های بسیار ریزی در جهت رویش موها ایجاد می شود تا فولیکول های استخراج شده در نواحی مورد نظر با سوزن های بسیار ریز و نازکی بدون آسیب رسانی به پوست پیوند زده میشوند.

موی پیوند زده شده طبیعتا خصوصیات قبلی خود را حفظ خواهد کرد و ریزش نخواهد داشت و از الگوی ریزش مو یا کم پشت بودن موها در ناحیه ای که کاشته شده پیروی نمی کند و ثابت باقی خواهد ماند.

علاوه بر مردانی که به طور ژنتیکی ریش یا سبیل آن ها رویش نمی کند ،مردانی که قسمتهایی از ریش آن ها تراکم کمتری دارد و یا قسمت هایی از آن خالی است مناسب ترین کاندیدا ها برای این عمل هستند.

کاشت ریش طبیعی برای افرادی که بر اثر وجود جای زخم یا جای سوختگی یا جای بخیه ی عمل جراحی روی صورت بخشی از موهای صورت آن ها رشد ندارد ، بسیار مناسب است. با انجام این عمل می توان جای زخم و سوختگی و بخیه را با کاشت مو پوشاند و از قرار گرفتن در معرض دید حفظ کرد.

یکی از روش ها برای کاشت ریش، استفاده از خود ریش است. اگر فرد ریش داشته باشد، می توان ریش ها را از مکان هایی که نیازی نیست برداشت و در مکان مورد نظر پیوند زد. این عمل به کمک تیغه های کمتر از یک میلیمتر انجام می‌شود. این روش در صورتی قابل انجام است که فرد ریش داشته باشد.

البته مقدار موها به شما بستگی دارد. بعضی ها با ریش کم پشت و بعضی ها با ریش پرپشت موافق اند. کمترین مقدار موها برای پیوند ریش ۱۰۰۰ عدد است. همچنین بیشترین عدد ۳۰۰۰ است.

برای کاشت سبیل، ردیف نازکی مو از پشت سر برداشته می شود. سپس تارهای مو را جدا می کنند و آنها را می کارند. در کاشت سبیل هم تعداد موها به درخواست شما بستگی خواهد داشت. البته تعداد حداقل موها ۴۰۰ و حداکثر ۸۰۰ برای ناحیه سبیل می باشد. پس از ۴ تا ۶ ماه هم می توان دوباره اقدام به کاشت سبیل در نواحی کم تراکم کرد.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 49
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 23 فروردين 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

كلينيكهاي متعددي عمل كاشت ابرو را در تهران و در شهرهاي ديگري از جمله شيراز و اصفهان انجام  ميدهند اما آنچه بايد لحاظ شود داشتن مجوز رسمي و به كارگيري از متخصص كاشت مو خوب و كارامد و با تجربه  است . كلينيك ناي ذي و رز و بهرو از جمله ي اين كلينكها هستند .

معمولا افرادي كه در اثر بيماري هاي خاصي دچار كم پشتي مو و يا ريزش ميشوند از روشهاي كاشت ابرو استفاده  مي كنند . معمولا روشهايي همچون FUE ميتواند انتظارات واقع گرايانه افرادي كه به دنبال ظاهري طبيعي هستند را  تامين  كند . آنچه در كاشت مو حائز اهميت است اين است كه فرد پتانسيل خوبي براي كاشت داشته باشد و بتواند از موهاي خود او براي اينكار استفاده  كرد به اين ترتيب روند رشد ابرو طبيعي خواهد بود .

فرد بايد صبور باشد تا نتيجه بهتري كسب كند . بر اساس شواهد موجود نتايج عمل كاشت ابرو با رضايتمندي ۹۰ درصدي روبرو بوده  است . نكته جالب توجه اين است كه روشهاي جديد كاشت ابرو معمولا به عنوان راه حل دائمي براي ابروهاي كم پشت محسوب ميشوند و فرد پس از عمل ابروهايي با طاهر طبيعي خواهد داشت .

معمولا با استفاده  از موهاي پشت سر اين كار محقق خواهد شد .معمولا ۵۰  تا ۱۰۰ گرافت براي كاشت مناسب است ولي در نهايت با توجه به ميزان مشكل بيمار ، روند كار پيش خواهد رفت . عوارض جانبي بسيار نادري ممكن است حادث شوند كه معمولا رشد مو در جهت اشتباه از جمله اين موارد است .

هزينه تقريبي كاشت مو 

معيار ارزيابي هزينه به فاكتورهاي متعددي بستگي دارد . براي مثال بر اساس تعداد گرافت ها  و يا ميزان موهاي كاشته شده هزينه ارزيابي ميشود . لازم  به ذكر است اين عمل بايد توسط جراح زيبايي انجام شود كه هزينه كار در كلينيك ارائه  ميشود . هزينه كاشت مو در كشورهاي مختلف بسيار متفاوت  خواهد بود .

ممكن است در مراكز غير مجاز هزينه كمتري ارائه دهند ولي فقط در كلينيكهاي تحت نظارت وزارت بهداشت بايد عمل كاشت ابرو انجام شود . معمولا هزينه  بين يك تا پنج مليون متغير است :: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 51
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 فروردين 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

ترميم مو در واقع يكي از راه هاي درمان ريزش مو مي باشد كه در دنياي امروزي يكي از روش هاي مورد علاقه آقايان و خانم ها مي باشد. تنها تفاوت كاشت مو و ترميم مو در اين است كه براي كاشت مو نيازمند بانك مو مي باشيد، اما براي ترميم مو مي توانيد فوليكول هاي مو هاي خود را تقويت نماييد و ريشه موهايي كه ضعيف شده اند و شروع به ريزش نموده اند، تقويت نموده و دوباره شروع به رشد نمايند.

شايان ذكر است همانطور كه هر روشي مزايا و معايبي را به همراه دارد ترميم مو نيز داراي مزايا و معايبي مي باشد. معايب ترميم مو به روش هاي سنتي بدين صورت است كه مو هايي كه براي ترميم مو در اين روش مورد استفاده قرار مي گيرد مصنوعي مي باشد و همچنين تعداد جلسات دوره درمان دو تا سه جلسه است.

همچنين ممكن است برخي افراد دچار حساسيت هاي پوستي شوند و همچنين مدت زماني كه مو پس از انجام ترميم مو به روش سنتي مي تواند براي فرد باقي بماند، ۶ ماهه است و بعد از آن فرد بايد دوباره اقدام به ترميم مو نمايد.

انواع روش هاي ترميم مو 

روش ترميم مو به روش HRT

در روش HRT كه يكي از پيشرفته ترين روش هاي ترميم مو است. نحوه چگونگي اين ترميم بدين صورت است ابتدا يك بسيار نازك مشابه به پوست فرد و همچنين با بررسي رنگ و جنس و حالت مو طراحي مي شود و به ترميم مو مي پردازند.

در روش ترميم مو HRT فرد با موهاي ترميم شده مي تواند استخر سونا و حتي قابليت رنگ و فر شدن را نيز دارا مي باشد و داراي استحكام و مقاومت بسياري است.

ترميم مو به روش  prp

يكي ديگر از انواع روش ترميم مو ، روش prp  است كه در اين روش ريشه مو را بوسيله نمونه خون گرفته شده ار فرد و تركيب آن با مواد لازم به سر فرد ترزيق مي نمايند كه سبب تقويت پياز مو مي شود و فوليكول هاي ضعيف مو را تقويت مي نمايد تا دوباره مو ها رشد نمايند و پرپشت و ضخيم شوند.

اولين نتيجه اين روش بعد از گذشت خدود دو ماه پس از آخرين جلسه ترزيق قابل مشاهده است و نتيجه ي نهايي آن حدود ۲۰ ماه بعد طول خواهد كشيد . براي آن كه بتوانيد از روش هاي ترميم مو و كاشت مو نتيجه دلخواه خود را دريافت نماييد كافيست به مراكز كاشت مو و ترميم مو معتبر مراجعه نماييد.

براي كسب اطلاعات بيشتر بهتر است با يك متخصص كاشت مو خوب مشورت كنيد.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 48
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 19 فروردين 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

از آنجاييكه ابرو نقش مهمي در زيبايي ظاهري فرد ايفا مي كند در طي سالهاي اخير با پيشرفتهاي تكنولوژيكي  بسيار مورد توجه افراد متعددي قرار گرفته  است به هر حال با اينكه بخش كوچكي از ساختار چهره به ابرو اختصاص دارد اما پروسه جراحي و كاشت ابرو بايد با دقت عمل و مهارت بالايي انجام  شود

در نتيجه دانش كافي جراح  و انتخاب محلهاي مناسب براي برداشت گرافت ها ، تعداد گرافت مورد نياز و تراكم مناسب بسيار مهم  خواهد بود . با توجه به ارتقاي دانش علمي در حوزه پيوند مو ، ارائه روشهاي جراحي با آخرين تكنولوژيها به سهولت در مراكز جراحي زيبايي انجام  ميشود و رضايتمندي بالاي مشتريان را به همراه داشته  است

از آنجاييكه كاشت ابرو مثل عملهاي زيبايي ديگر از جنبه زيباشناسي هم حائز اهميت است مشاوره پزشكي براي انجام اين عمل بايد متخصص زيبايي و يا متخصص كاشت مو خوب انجام شود انجام شود .

در صورتيكه در بعضي مراكز با اهداف سودجويانه ممكن است فرد نتيجه مطلوب را كسب نكند . مشاوره براي كاشت مو به عنوان مرحله اول نقش مهمي در كسب نتيجه خواهد داشت . در مشاوره كاشت مو بايد نقاط ضعف و قوت هر يك از عملهاي كاشت ابرو براي بيمار توضيح داده  شود . در مشاوره تمام سابقه بيمار ثبت ميشود تا بر اساس فاكتورهاي مهم نوع عمل كاشت ابرو با حداقل عوارض جانبي براي او انجام  شود .

بهترين پزشك كاشت ابرو 

در عمل كاشت ابرو به روشهاي مختلف تخصص پزشك بسيار مهم  است . با وجوديكه در تكنولوژي هاي اخير با ابزارهاي علمي با دقت بسيار بالا ، بسياري از معايب روشهاي قبلي اصلاح  شده  است ، بايد با بررسي دقيق و بررسي نتايج عملهاي كاشت قبلي و رضايتمندي مشتريان پزشك حاذقي انتخاب شود .

هزينه تقريبي كاشت ابرو

هزينه تقريبي كاشت ابرو با توجه به نوع عمل ، تراكم مو ، تعداد گرافت هاي برداشته شده و دستگاه هاي جديدي كه در مراكز جراحي به كار ميروند متغير است . البته بر اساس ضوابط قانوني و علمي ، توانايي پزشك و تعرفه پزشكي تعيين شده براي هر عمل بر هزينه نهايي كاشت ابرو تاثير گذار خواهد بود .

 :: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 50
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 18 فروردين 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر
 • افرادي كه مبتلا به ريزش موي هورموني و ژنتيكي مي باشند و از طاسي سر رنج مي برند.
 • زنان و مرداني كه بر اثر بيماري‌ هاي پوستي مو هاي سر و يا ابرو هايشان است.
 • زنان و مرداني كه به دليل آسيب ديدگي و سوختگي موهاي شان را از دست داده‌اند.

مراقبت‌هاي لازم قبل از كاشت مو 

براي آنكه از كاشت مو بتوانيد نتيجه مطلوب تري را دريافت نماييد كافيست برخي نكات را رعايت نماييد كه اين نكات در زير بيان شده اند.

 • اگر فردي هستيد كه سيگاري مصرف مي كنيد، كافيست به مدت دو هفته قبل از انجام كاشت مو سيگار را ترك نماييد.
 • نبايد قرص ويتامين E مصرف نماييد در صورت مصرف بايد سه هفته قبل از كاشت مو مصرف قرص را كنار بگذاريد.
 • پزشك خود را در صورت هر گونه بيماري خاص مطلع سازيد.
 • روز قبل از عمل حمام كنيد و براي شستشو موهايتان از شامپو نرم‌كننده استفاده نماييد.
 • هرگز روز قبل از عمل از مسكن هايي همچون ايبوپروفن يا ناپروكسن استفاده نكنيد.
 • اگر مي خواهيد از روش كاشت مو FUT استفاده كنيد، بايد حداقل سه هفته قبل از عمل موهاي خود  را اصلاح نكنيد.
 • شب قبل از انجام كاشت مو استراحت لازم را داشته باشيد.

مراقبت ‌هاي لازم بعد از كاشت مو 

 • براي انجام كاشت مو تنهايي به مراكز كاشت مو و متخصص كاشت مو مراجعه نكنيد يك نفر همراه داشتن براي مراقبت هاي بعد عمل الزاميست.
 • سه روز اول بعد از عمل را استراحت نماييد.
 • در شب هاي اول در زمان استراحت دو بالشت نرم را به گونه اي كه به حالت نيمه خوابيده باشيد قرار دهيد.
 • بايد توجه نماييد كه تا يك هفته پس از كاشت مو از انجام دادن فعاليت‌ هاي خودداري نماييد.
 • از خم و راست شدن زياد، سرفه و عطسه‌ي شديد و حركات سريع جلوگيري كنيد.
 • تعريق ، باعث عفونت در نواحي كاشت و محل زخم خواهد شد.
 • به مدت دو هفته سرتان را زياد به‌ سمت جلو خم نكنيد.
 • دو هفته بعد از عمل ناحيه برداشت مو در پشت ‌سر را به‌ طور مرتب در طول شبانه روز مرطوب كنيد. نگه داريد.
 • بهتر است پس از عمل كمپرس با حوله‌ي گرم و خيس يا اسفنج مرطوب و گرم داشته باشيد.
 • دارو هاي خود را مخصوصا آنتي بيوتيك ها را سر وقت بخوريد تا از بروز عفونت جلوگيري نماييد.
 • دقت نماييد نبايد در معرض گرد‌ و‌ غبار نور خورشيد قرار بگيريد زيرا سبب آسيب رساندن به فوليكول ‌هاي مو مي شوند. بنابراين توصيه مي‌شود در روزهاي نخست كاشت از قرار گرفتن در معرض مستقيم نور خورشيد خودداري كنيد.


:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 54
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 17 فروردين 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

اولين كاشت موي مدرن در نيويورك آمريكا در سال ۱۹۵۰ انجام گرفت. يك متخصص امراض پوستي براي اولين بار با استفاده از كاشت گرافت هاي بانك مو در مناطقي كه دچار طاسي با الگوي مردانه شده بودند، كاشت مو را امتحان كرد. هرچند قبلا تصور مي شد كه موي كاشته شده، مانند موهاي اصلي رشد نخواهند كرد اما اين پزشك آمريكايي ثابت كرد كه با كاشت گرافت از بانك مو در مناطق طاس يا كم پشت، موها به طوري رشد مي كنند كه گويي از قبل در آن منطقه وجود داشته اند.

پس از آن، محققان به “بانك امن اهداي مو” دست يافتند، يعني نقاطي كه موهاي آن را مي توان به عنوان موهاي دائم به ساير نقاط بدن انتقال داد. اين انتقال به شكلي خواهد بود كه موها در منطقه جديد كاملا انتطباق يافته و به خوبي منطقه قبلي رشد خواهند كرد.

طي بيست سال بعدي، به جراحي هايي با گرافت هاي كوچك تر روي آوردند اما نتايج آن موفقيت چشمگيري نداشت و با پانچ هاي ۲-۴ ميلي متري موها ظاهري شبيه موهاي عروسك پيدا مي كردند. براي اولين بار يك پزشك برزيلي استفاده از گرافت هاي كوچك با تعداد زياد را امتحان كرد در حالي كه پزشك آمريكايي به كاشت صدها ميكروگرافت در يك جلسه روي آورده بود.

با پيشرفت تكنولوژي، روش هاي كاشت مو روز به روز به سمت كوچك تر شدن گرافت ها و كم عوارض تر شدن روش هاي كاشت مو پيش رفت. روشهايي كه نتيجه مطلوب تر و عوارض كمتري داشتند، به سرعت رشد كرده و توسعه يافتند. امروزه مي توان با در نظر داشتن شرايط بيمار، در هر سانتي متر مربع، بيش از ۵۰ گرافت كاشت.

همچنين با گذشت زمان، توجه جراحان به زاويه و جهت كاشت مو بيشتر شد. با استفاده از تكنيك “شكاف جانبي” در سال ۲۰۰۰، متخخصين كاشت مو توانستند ۲-۴ فوليكول مو را در پوست سر بكارند به شكلي كه پوشش بيشتري ايجاد كند. هرچند اين روش، باعث خونريزي بيشتري نسبت به ساير روش ها در منطقه كاشت مي شود. امروزه بين پزشكان در مورد شيوه اجراي برش ها اختلافاتي موجود است و هر متخصص كاشت مو خوب ، سعي مي كند از روش هاي تركيبي براي دستيابي به بهترين نتيجه كه همان موهاي طبيعي و پرپشت است، دست ياببد.

امروزه تحقيقات در زمينه كاشت مو با استفاده از سلول هاي بنيادي در راس تلاش هاي محققان مي باشد. تخمين زده مي شود كه پيشرفت تكنولوژي به خلق روش هاي شبيه سازي رشد مو خواهد انجاميد.

ايرانيان كه همواره طي تاريخ از اقوام زيبا و زيباپسند بوده اند نيز از اين قافله عقب نمانده اند و مي توان گفت در حال حاضر در ايران مدرن ترين روش هاي كاشت موي طبيعي انجام مي شود به شكلي كه از بسياري از كشورهاي حوزه خليج فارس و خاورميانه براي كاشت مو به ايران سفر مي كنند.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 48
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 16 فروردين 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

بطور كلي دو تكنيك جراحي براي كاشت و ترميم مو وجود دارد. كه متخصص كاشت مو بايد به هر دو اين روش‌ها مسلط باشد:

 • Follicular Unit Transplantation يا بطور خلاصه (FUT)
 • Follicular Unit Extraction يا بطور خلاصه (FUE)

براي هر يك از روش‌هاي بالا مزايا و معايبي وجود دارد، بنابراين مهم است كه هم شما و هم دكتر كاشت مو شما درك خوبي از هر دو تكنيك داشته باشيد، بنابراين شما و دكترتان مي‌توانيد تصميم بگيريد كه در نهايت كدام تكنيك براي شما بهتر است.

به چه تكنيكي تسلط داري دكتر؟ 

برخي از متخصصين كاشت و ترميم مو فقط يكي از دو روش موجود را براي عمل جراحي در نظر مي‌گيرند. بايد ديد آيا توانايي انجام هر دو شيوه را دارند؟ يا فقط به يكي از روش ها مسلط هستند؟ يك متخصص كاشت مو خوب هر دو شيوه را به درستي انجام مي‌دهد. و طبق خواسته شما با در نظر گرفتن همه شرايط روي پوست سر شما مو بكارد. اما اگر خودتان اصرار داريد كه يك شيوه خاص براي جراحي روي شما صورت بگيرد هيچ اشكالي ندارد كه يك دكتر و متخصص كاشت مو مراجعه كنيد كه فقط  به آن شيوه درماني مسلط است.

روش درماني FUT

اگر تصميم بر اين شده كه براي شما پروسيجر FUT انجام شود از خود بپرسيد كه براي برش از ميكروسكوپ هاي مناسب استفاده مي‌كنيد يا با چشم غير مسلح اقدام به انجام پروسه مي‌كنيد؟ ميكروسكوپ هاي استريو ( Stereo-microscopes ) به جراح و تيم او كمك مي كنند تا دقيق ترين روش پيوند و بهترين مراقبت ها را  از موهاي اهدا كننده داشته باشند. به اتاق عمل نگاه كنيد و از وجود تجهيزات مدرن و كافي اطمينان حاصل كنيد. هر كدام از افراد تيم جراحي بايد ميكروسكوپ مخصوص در دست داشته باشند و توانايي كار كردن با تمام تجهيزات در بهترين كلينيك كاشت مو در شهر را داشته باشند. اگر تصميم گرفته ايد كه يك روش FUE داشته باشيد، بايد تصميم بگيريد كه مي خواهيد آن را با كدامي يك از تكنيك هاي دستي استاندارد يا تكنولوژي جديد روباتيك انجام دهيد:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 51
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 11 فروردين 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر
 1. اطمينان حاصل كنيد كه واقعا با يك متخصص كاشت مو خوب صحبت می کنید.در برخي مراكز كاشت مو متاسفانه به جاي يك پزشك متخصص يك فروشنده يا مشاور غير پزشك بيماران را ملاقات مي‌كند. هرچند كه معاينه شما و پاسخ دادن به مسائل مربوط به راحتي از عهده چنين افراد غيرمتخصص برميايد. اما شما بايد مطمئن باشيد كه با يك دكتر كاشت مو حرفه اي صحبت مي‌كنيد و تمام مراحل كاشت مو شما بر عهده همان متخصص خواهد بود.
 2. از دكتر خود بپرسيد كه به چه تعداد از بيماران مراجعه كننده به او، توصيه ميشود كه عمل جراحي انجام دهند؟ اگر پزشك دكتر كاشت مو بيشتر بيمارن خود را عمل كرده است بايد كمي كنجكاو شويد و با هوشاري بيشتر با او صحبت كنيد. بيماران جوان معمولا كانديد مناسبي براي جراحي نيستند زيرا پتانسيل درمان شدن با دارو يا ساير روش هاي ديگر را دارند. از طرفي بسياري از زنان نيز نامزد خوبي براي عمل جراحي نيستند زيرا الگوي نازك شدن و ناپايداري مو در ناحيه دهنده در زنان مشاهده مي‌شود.
 3. اطمينان حاصل كنيد كه يك معاينه كامل داريد، از جمله اينكه تراكم موهاي شما سنجيده شده باشد و پوست سرتان از لحاظ سفتي يا سستي ارزيابي شده باشد. مراقب باشيد كه دكتر كاشت مو در همان لحظه اول به شما چنين جمله‌اي تحويل ندهد: “شما يك كاندي عالي براي جراحي كاشت مو هستيد.”
 4. مطمئن باشيد كه دكتر شما به شما گوش مي‌دهد، نگراني هاي شما را برطرف مي‌كند و سوالات شما همانگونه كه مي‌پرسيد به دقت پاسخ داده و درك كند.
 5. مطمئن شويد كه متخصص كاشت شما بر روي يك برنامه بلند مدت در بهترين كلينيك كاشت مو در شهر شما متمركز است. يك دكتر كاشت مو حرفه اي بررسي مي‌كند كه ريزش مو شما تا چه مدت ادامه پيدا خواهد كرد و چه زماني بايد روي پوست سر شما مو بكارد. مهم است كه به موي كاشته شده بعد از ۵، ۱۰ يا ۲۰ سال آينده فكر بكنيد و همه حالات ممكن را از لحاظ زيبايي شناسي در نظر بگيريد.
 6. مطمئن شويد كه شما را به انجام جراحي كاشت مو فريب نداده باشند. كاشت موها يك روش درماني زيبايي است و متخصص مي‌تواند تمام راهكارها براي حل مشكل را به شما توضيح دهد. شايد درماني براي موهاي شما وجود داشته باشد و ديگر نيازي به انجام جراحي نباشد. حتما بايد قبل از انجام روش جراحي زمان كافي براي فكر كردن داشته باشيد و همان جلسه اول تصميم به كاشت مو نگيريد.
 7. هنگام قدم گذاشتن در يك مركز كاشت مو به همه چيز دقت كنيد. اگر هنگام كسب مشاوره از دكتر كاشت و ترميم مو احساس راحتي نميكنيد به اين معنا است كه شما در مكان اشتباهي قرار داريد و بايد گزينه‌هاي ديگر را نيز امتحان كنيد.

 :: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 54
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 10 فروردين 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

براي اين كه فردي كه نياز به انجام كاشت ابرو دارد بتواند روش صحيحي كه مناسب او براي انجام كاشت ابرو است را برگزيند و از آن راضي باشد اكثر كلينيك هاي زيبايي و مراكزي كه كاشت ابرو را انجام مي دهند داراي مشاوره هايي هستند كه به فرد در اين امر كمك مي كند. گاهي برخي مراكز كاشت ابرو به صورت تلفني براي راحت تر بودن كار متقاضيان مشاوره هاي مختلفي ارايه مي دهند.

اين گونه مشاوره ها معمولا رايگان مي باشند و در واقع هم نوعي تبليغ براي آن مركز و هم آگاهي افراد از كيفيت لوازم و تجهيزات مورد استفاده در آن ها مي باشد.برخي ديگر از كلينيك ها كه امروزه بسيار رايج شده است از مشاوره هايي به صورت اينترنتي استفاده مي كنند كه اين كار افرادي كه تصميم به كاشت ابرو دارند را بسيار آسان و راحت نموده است.بعضي از موسسات نيز در سايت هايي كه دارند تجربه ها و نظرات مشتريان قبلي را كه براي آن ها فرستاده اند قرار مي دهند تا همه بتوانند از اين تجارب به طرز صحيحي استفاده كنند و نيز يك نتيجه گيري درست در انتخاب مركز انجام كاشت ابرو براي خود داشته باشند.

كاشت ابرو امري تخصصي و بسيار نياز به مهارت و ظرافت و تكنيك كاشت مناسب توسط يك متخصص كاشت مو خوب دارد و  شخص كانديد كاشت ابرو بايد در تعين پزشك معالج خود دقت لازم را داشته باشد، كه سابقه و تجربه آن مركز درخشان بوده و نمونه هاي انجام شده مورد پسند  قرار گيرد،همچنين هرچه سابقه پزشك معالج و تجربه ايشان در كاشت ابرو بيشتر باشد طبيعتاً هزينه تقريبي كاشت ابرو نيز بيشتر خواهد بود.

بهترين پزشك كاشت ابرو 

از مهمترين مواردي كه براي كاشت ابرو بايد به آن دقت كنيد دكتر كاشت ابرو و يا مركز و كلينيكي است كه در آن كاشت ابرو را انجام مي‌دهيد. اولين قدم در اين موضوع سابقه كاري آن مركز است كه ترجيحا سابقه كار بالاي ۱۰ سال داشته باشد دليل آن اين است كه داشتن سابقه كاري بيشتر باعث تجربه كاري بيشتر و در نهايت كيفيت مطلوب كار مي‌شود نكته بعدي كه در اين موضوع از اهميت زيادي برخوردار است به روز بودن و همگام‌سازي اطلاعات و علم پزشكي با سطح دنيا است .

مراكز معتبر و باسابقه از بهترين و مجرب ترين پزشكان براي جلب رضايت مراجعه كنندگان خود استفاده مي كنند. ميزان تخصص پزشك در نتايج كاشت ابرو تاثير قابل توجهي را دارد به همين دليل براي اين كار بايد به بهترين دكتر كاشت ابرو مراجعه كنيد در غير اينصورت به نتايج دلخواه دست پيدا نخواهيد كرد.مراجعه به متخصصان بي تجربه باعث ميشود كه ظاهر ابروها غير طبيعي به نظر برسد و علاوه بر اين عوارض مختلفي را تجربه كنيد.:: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 93
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 9 فروردين 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : نت ویر

مو يكي از عوامل مهم زيبايي ظاهري مردان و زنان است. اكثر افراد همواره سعي بر آن دارند تا موهاي خوش حالت ، پرپشت و تميز داشته باشند. اما مو عضو آسيب پذيري است ، بيماري هايي همچون مو خوره ، شوره سر ، ريزش مو بسيار شايع است منشا اين بيماري ها نيز گسترده است.

ليزرتراپي مو يك روش غيرجراحي و يك تكنيك علمي است كه گاهي ممكن هر متخصص كاشت مو و يا زيبايي براي درمان ريزش مو، كم پشت شدن مو‌ها و مشكلات مربوط به موي سر است. روش ليزرتراپي طي مطالعات و تحقيقات پزشكي مورد بررسي قرار گرفته و اثربخشي و ايمني آن به اثبات رسيده است.

دستگاه‌هاي ليزرتراپي از ليزرهايي با سطح انرژي نوري و جريان كم كه خاصيت درماني دارند، براي رفع مشكل ريزش مو بهره مي‌برند. نحوه‌ي تاثيرگذاري ليزر بر روند رشد موها مشابه با بيوتراپي نوري است.

اين تكنولوژي پيشرفته و نوين در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است و پزشكان و متخصصان اين روش را دركنار روش‌ها ي ديگري مانند محصولات ضد ريزش مو، داروهاي مسدود كننده‌ي DHT و محلول ماينوكسيديل، به عنوان يك روش موثر براي درمان ريزش مو مي‌دانند.

مراحل ليزرتراپي مو 

ليزرتراپي يك روش كاملا علمي است كه از فناوري نوين ليزر جهت تحريك فوليكول ها استفاده مي نمايد تا به رشد مجدد موها كمك كند . اين روش اصول و استانداردهايي دارد كه مطابق با آن بايد عمل شود

مزاياي ليزرتراپي موها

امروزه يكي از بهترين روش ها جهت تقويت موي سر يا درمان ريزش مو استفاده از ليزر بدين منظور مي  باشد كه تحت عنوان ليزرتراپي مطرح است.

اين روش در كوتاه ترين زمان ممكن بنا به ازعان اكثر كارشناسان امر بيشترين بازدهي ممكن را دارد . علاوه بر آنكه متخصصان بسيار از اين روش راضي هستند كساني كه از اين روش استفاده نموده اند نيز از رشد موهاي خود پس از ليزرتراپي ابراز رضايت داشته اند.

در اين روش هيچگونه خونريزي وجود ندارد، جاي بخيه در آن پس از عمل نمايان نيست

درمان با ليزر سرو به نسبت استفاده از ديگر انواع ليزر هزينه كمتري هم دارد.

همانطور كه گفته شد اين روش علاوه بر جلوگيري و درمان ريزش مو ، موجب تحريك فوليكول هاي مو مي شود و منجر به رشد مجدد موها مي شود. تنها پس از يك جلسه درماني ، جريان خون در سر تا ۵۴% افزايش مي يابد. اين روش كيفيت ساقه ي مو را  بهبود مي بخشد و موجب پر پشت شدن موها و نرم شدن و ضخيم شدن تار مو مي شود.

 :: موضوعات مرتبط: کاشت مو , ,
:: بازدید از این مطلب : 56
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 6 فروردين 1399 | نظرات ()

صفحه قبل 1 2 3 4 5 ... 8 صفحه بعد